« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szef miasta pogratulował swojemu poprzednikowi

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik w imieniu mieszkańców miasta złożył gratulacje i życzenia Jędrzejowi Nowakowi z okazji zwycięstwa w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego w Piasecznie w kategorii powyżej 80 lat. Najnowszy sukces sportowy zbiegł się w czasie z jubileuszem urodzin, które wytrawny tenisista obchodzi w najbliższą sobotę 22 maja.


- Dziękuję za godne reprezentowanie naszego miasta. Pana zaangażowanie stanowi bezcenny wkład w kształtowanie młodego pokolenia sportowców i piękną motywację do treningów i pracy nad sobą. Życzę dużo zdrowia oraz wielu kolejnych sukcesów, które z równym powodzeniem będą rozsławiać nasze miasto i dostarczać pozytywnych emocji - przekazał prezydent Łukasz Kulik.

Reklama

Weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998 regularnie osiąga imponujące wyniki sportowe, będąc prawdziwym ambasadorem zdrowego i aktywnego trybu życia. Wraz z gratulacjami doświadczonemu zawodnikowi wręczono praktyczny upominek, który wesprze przygotowania do kolejnych rywalizacji na niwie kultury fizycznej.

Odsłon: 4560
Komentarzy: 4
11:20, 21.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Mag z awansem!

UKS Mag z awansem!

W niedzielę w Starych Babicach tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka rozegrali drugi mecz barażowy o wejście do IV ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. Jan Klemendorf i spółka wygrali 8:5 i zapewnili sobie promocję do wyższej klasy rozgrywkowej!

Turnieje dzieci i młodzieży już 20 czerwca!

Turnieje dzieci i młodzieży już 20 czerwca!

Już w najbliższą niedzielę Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza młodych tenisistów i tenisistki do wzięcia udziału w kolejnych turniejach na kortach MZOS-TiIT przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku do godz. 21:00 telefonicznie lub sms pod numerem tel. 517 111 212.

Zagrają w tenisa

Zagrają w tenisa

19 czerwca odbędzie się jeden z najbardziej emocjonujących turniejów sezonu. Organizatorzy zaprosili do rywalizacji wszystkich zawodników i zawodniczki, którzy ukończyli 40 rok życia. Jednodniowy turniej zostanie rozegrany jak zwykle na kortach MZOS-TiIT przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce. 

Wygrana przypłacona poważną kontuzją Kowalczyka

Wygrana przypłacona poważną kontuzją Kowalczyka

W czwartek po covidowej przerwie w hali sportowej SP nr 3 w Ostrołęce rozegrany został pierwszy mecz barażowy o wejście do IV ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. UKS Mag rywalizował z IKS Kuźnia Stare Babice. Jak Klemendorf i spółka wygrali 8:4, ale starciu towarzyszyło nietypowe zdarzenie. 

Syn z ojcem mistrzami. Murachowie z pucharem (zdjęcia)

Syn z ojcem mistrzami. Murachowie z pucharem (zdjęcia)

Paweł Murach i Bartek Murach wygrali pierwszy tenisowy turniej deblowy w sezonie 2021. Za nami pierwsza deblowa impreza sezonu letniego, która miała miejsce na kortach przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce. Do turnieju przystąpiło 10 par. Najpierw gry toczyły się w dwóch grupach po pięć par.

» Wasze komentarze

Janusz @ 13:44, 21.05.2021r. IP: *.*.156.136

Bardzo ładnie postąpił obecny prezydent . Na pewno miło było Panu Nowakowi , że następca docenia wysiłki seniora. Pan Nowak , to urodzony urzędnik , kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Pracowałem w firmie podległej prezydentowi i wiem o czym piszę . Nigdy nie odmówił pomocy w sprawach służbowych jak i prywatnych /bezinteresownie/ Pozdrawiam Pana Jędrzeja

Adi @ 17:54, 21.05.2021r. IP: *.*.3.220

Panie Kulik może czas przejść na dietę bo niedługo garnituru Pan nie kupisz.

Kot @ 21:25, 21.05.2021r. IP: *.*.109.117

Boże co Pan ze sobą zrobił? Przecież to jest chorobliwe. Jeżeli nie zadba Pan o stan swojego zdrowia może to się źle skoczyć.

Max @ 22:03, 21.05.2021r. IP: *.*.31.242

Super, piękny gest

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo