« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ale turniej w Lelisie! Pojawią się: Bosek, Kaczor, Skrzecz

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów siatkówki na Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021. Ten międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w miejscowości Lelis. Gry prowadzone będą na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych. 


Zawody rozgrywane będą w kat. open, +40 panie oraz open, +40, +45, +50 panowie. Stworzono też dodatkową kategorię pod nazwą “Super amator” dla rodzin z dziećmi oraz osób, które stawiają pierwsze kroki w  siatkówce. Poza rywalizacją sportową organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla zawodników jak i kibiców. Dużo dobrej zabawy z nagrodami - rozrywkę podczas dnia i wieczorem, możliwość zwiedzenia wystawy pod nazwą “Sukcesy olimpijskie polskich zespołów piłki siatkowych kobiet i mężczyzn" przez Muzeum Siatkówki Volley Bajka. Będzie również okazja na spróbowanie "kurpiowskich specjałów" kół gospodyń wiejskich. 

Reklama

W Lelisie nie zabraknie gwiazd. Będzie szansa na otrzymanie autografu od mistrza olimpijskiego i świata w piłce siatkowej Ryszarda Boska, zrobienie pamiątkowej fotografii z mistrzynią Europy i wielokrotną reprezentantką Polski, obecnie dziennikarka sportową Joanną Kaczor. Będzie również szansa na poznanie utytułowanego sportowca - mistrza świata i brązowego medalisty olimpijskiego z Moskwy w boksie Grzegorza Skrzecza.

Reklama

Jak to będzie wyglądało?
- kilka boisk o wymiarach 8x8 na nawierzchni trawiastej (5-6 boisk w bardzo fajnym kameralnym miejscu - stadionie piłkarskim przy szkole z infrastrukturą sportową, zadbaną, równą trawiastą (nie sztuczną, a naturalną) płytą boiska, odpowiednim zapleczem: szatnie, natryskami, toalety, stołówka, ogródek zewnętrzny, grill, miejsce do odpoczynku po i przed grami 
- przepisy z piłki plażowej
- po czterech zawodników (max dwóch rezerwowych), czyli 4x4 (w kat. męskiej mogą grać panie bez ograniczeń wiekowych)
- piłki do piłki plażowej (do rozgrzewki musisz mieć swoją na wszelki wypadek)
- jednakowe stroje 
- zdrowie i chęć do gry

Reklama

Podczas turnieju organizatorzy wraz z Fundacją DKMS będą zachęcać wszystkich do rejestracji jako potencjalnych dawców szpiku. Wszyscy liczą, że pojawi się ogromne zainteresowanie tą inicjatywą. 

Zapisy przyjmowane są na stronie www.kurpievolleyball.pl

Odsłon: 5016
Komentarzy: 0
20:50, 25.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozegrany został pierwszy turniej dzikich drużyn w siatkówce organizowany w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Najlepsza okazała się drużyna Los Steineros.

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Uczniowski Klub Sportowy Olimp i miasto Ostrołęka zapraszają do skorzystania z wakacyjnych zajęć i turnieju siatkówki.

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20. 19-letnia atakująca po pięciu latach przerwy ponownie wystąpi w kadrze.

Gabrysia w reprezentacji!

Gabrysia w reprezentacji!

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20.

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie byli organizatorem turnieju dla pasjonatów siatkówki. Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021 trwał dwa dni. Obsada była międzynarodowa. Gry prowadzone były na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo