« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 grudnia 2021 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gabryś, Adam, Rafał, Maciek, Maks, Bartek, Sebastian i Kacper wśród wyróżnionych

Od poniedziałku ośmiu zawodników Diamentu Ostrołęka przebywało na konsultacji sportowej Ośrodków Sportowych Piłki Ręcznej w naszym województwie. Celem czterodniowego zgrupowania było wyłonienie 14-osobowej kadry na turniej makroregionalny, który odbędzie się pod koniec maja w Kleszczowie. 


Podczas konsultacji chłopcy brali udział w specjalistycznych treningach. W programie były również codzienne zajęcia fizjoterapeutą, a nie lada atrakcja czekała na bramkarzy, którzy mieli okazję trenować pod okiem Artura Górala, wielokrotnego reprezentanta Polski oraz trenera bramkarzy Orlen Wisły Płock.

Reklama

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Gabriel Bieniek, Adam Głażewski, Rafał Jędrzejewski, Maciej Minota, Maksymilian Sienkiewicz, Bartosz Szelkowski, Sebastian Woś i Kacper Żebrowski.

Odsłon: 3459
Komentarzy: 0
12:12, 28.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka jedzie do Lublina. Mecz na szczycie!

Trójka jedzie do Lublina. Mecz na szczycie!

Przed szczypiornistami z Ostrołęki bardzo ważne spotkanie. Już w sobotę o godz. 11:00 podopieczni Rafała Niećko zmierzą się na wyjeździe z AZS UMCS Lublin. Gracze Trójki po ośmiu kolejkach mają komplet punktów. Z kolei lublinianie zanotowali siedem zwycięstw i jedną porażkę. Zapowiadają się duże emocje.

Spokojnie jedną! Trójka ograła Szczypiorniaka (zdjęcia, wideo)

Spokojnie jedną! Trójka ograła Szczypiorniaka (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ręczni Trójki okazali się lepsi od zespołu z Dąbrowy Białostockiej. Podopieczni Rafała Niećko wygrali 25:24 z Szczypiorniakiem. Najskuteczniejszym graczem ostrołęczan był Patryk Obidziński, który rzucił siedem goli. Nasi z kompletem ośmiu zwycięstw są liderem II ligi.

W Diamencie rosną Diamenty

W Diamencie rosną Diamenty

Debiut w Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej Dzieci Młodszych mają chłopcy z UKS Diament Ostrołęka z rocznika 2011. Zawodnicy pod opieką Radosława Żebrowskiego zaliczyli dwa mecze. Skończyło się wygraną o porażką. Co warto podkreślić, nasi szczypiorniści grają w lidze jako rocznik młodszy.

Trzecia wygrana Trójki (zdjęcia, wideo)

Trzecia wygrana Trójki (zdjęcia, wideo)

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka wygrali po raz trzeci w sezonie w lidze warszawsko-mazowieckiej. Podopieczni Radosława Żebrowskiego okazali się lepsi od MTS Lider Radom. Nasi triumfowali różnicą 20 goli! Najskuteczniejszym graczem ostrołęczan był Szymon Turski. Rozgrywający zaliczył 10 trafień.

Diament zaczął od wygranej! (zdjęcia, wideo)

Diament zaczął od wygranej! (zdjęcia, wideo)

Znakomitą inaugurację mają za sobą piłkarze ręczni UKS Diament Ostrołęka w grupie grającej o mistrzostwo Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Młodzików. Podopieczni Radosława Blocha zasłużenie wygrali 40:26 z MTS Lider Radom.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo