« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa złote medale Zuzi. Brązowa Maja

1 czerwca zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer, Maja Szukiewicz, Antonina Szczubełek oraz Antoni Golan wzięli udział w zawodach pływackich w Warszawie z okazji Dnia Dziecka, które zgromadziły ponad 300 zawodniczek i zawodników z 12 klubów Mazowsza.


 

Zuzia Zecer zdobyła dwa medale złote na 50 m stylem dowolnym z czasem 38,41 s(rekord życiowy) oraz na 25 m stylem motylkowym z czasem 19,24 s(rekord życiowy). Najmłodsza pływaczka klubu już po raz kolejny udowodniła, że należy do czołowych zawodniczek młodego pokolenia, jakich Ostrołęka nie miała w ostatnich kilku lat.

Reklama

 
Maja Szukiewicz zdobyła brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym z czasem 48,18 s(rekord życiowy) oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 39,66 s, zajmując szóste miejsce. Maja jest zawodniczką, która swoją przygodę z pływaniem rozpoczęła dopiero kilka miesięcy temu i już widać, że z każdym następnym startem, malutkimi kroczkami zbliża się do czołowych lokat w roczniku 2011.

Reklama
 
Antonina Szczubełek wystartowała na 50 m stylem dowolnym z czasem 41,00 s (rekord życiowy), zajmując 12 miejsce oraz na 50 m stylem klasycznym z czasem 50,94 s (rekord życiowy), zajmując 6 miejsce.

Reklama
 
Antoni Golan wystartował na 50 m stylem dowolnym z czasem 41,76 s (rekord życiowy), zajmując siódme miejsce oraz na 50 m stylem grzbietowym z czasem 53,07 s(rekord życiowy), zajmując 12 miejsce. Opiekunem na zawodach był Rafał Golan.

Odsłon: 2217
Komentarzy: 1
14:40, 02.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Znakomity występ Przemysława Zyśka. Bokser rodem z Ostrołęki odniósł swoje szesnaste zwycięstwo na ringu. Wciąż pozostaje niepokonany. Podczas fali Knockout Boxing Night w Suwałkach nie dał szans Marcosowi Jesusowi Cornejo. 

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. 'Jestem gotowy jak nigdy'

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. "Jestem gotowy jak nigdy"

W sobotę po raz 16. do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran" w Suwałkach zmierzy się z Marcosem Jesusem Cornejo podczas gali Knockout Boxing Night 16. Polak jest niepokonany i ma nadzieję, że tak się stanie również po walce z zawodnikiem z Argentyny. 

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Już w sobotę w Suwałkach odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16. W stawce pojawił się Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran", który ma 15 wygranych w zawodowym ringu sprawdzi się z Marcosem Jesusem Cornejo. To doświadczony Argentyńczyk. 

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Jeszcze niedawno był zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Teraz czeka go kolejna walka. Emil Chorążewicz będzie rywalizował z Dominikiem Parolem podczas I Charytatywnej Gali Kickboxingu z okazji 77. rocznicy pamięci o kombatantach walczących w Powstaniu Warszawskim oraz podczas II Wojny Światowej.

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Przykra niespodzianka dla Pawła Żarnocha. Zawodnik rodem z Ostrołęki miał stoczyć trzecią walkę zawodową. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego miał zmierzyć się z Jakubem Dobrzyńskim podczas gali Challenger's Boxing Night 2, która odbędzie się już dzisiaj.

» Wasze komentarze

Neo @ 15:28, 02.06.2021r. IP: *.*.156.42

Brawo dla zawodników i trenera

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo