« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przepłyniesz 90 kilometrów kajakiem?

Centrum Szkoleń Specjalistycznych Orion połączył swoje siły z Radomirem i zaprasza na kolejne wyzwanie w kajaku. Tym razem wydarzenie, już czwarte, zaplanowane zostało na 19 czerwca. Odbędzie się szlakiem rzeki Supraśl. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do podjęcia wyzwania.


 

Spływ kajakowy Supraśl Challenge czerwiec 2021 rozpocznie się jak zawsze o wschodzie słońca. Start został zaplanowany na godz. 5:00 w okolicy miejscowości Gródek, a mate będzie ulokowana u ujścia do Narwi na wprost wsi Złotoria. Chętni będą mieli do pokonania około 90 kilometrów.

Reklama

Rzeka Supraśl jest rzeką nizinną o dość dużej ilości sztucznych przeszkód, które stanowią o jej uciążliwości. W górnym biegu do ujścia Słoi jest dość wąska (2 - 5 m), zarośnięta trzcinami i roślinnością wodną. - W pobliżu przez cały czas ciągną się lasy, od których rzekę odgradza pas łąk. Woda jest bardzo czysta. W okolicy są liczne rezerwaty przyrody, zaś we wsiach zabytkowe drewniane budownictwo - mówi Robert Niedzwiecki, jeden z organizatorów wyprawy.

Reklama

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 czerwca. Więcej informacji można uzyskać w tym miejscu

Odsłon: 2470
Komentarzy: 0
10:08, 04.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Aż dziesięć medali wywalczyli zawodniczki i zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka podczas X Zawodów Pływackich o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się 21 listopada na 25-metrowej pływalni. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów Mazowsza.

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Ponad 400 zawodniczek i zawodników z ponad trzydziestu klubów z kilku województw przystąpi do rywalizacji w X Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Tak dużego zainteresowania zawodami w historii imprezy jeszcze nie było!

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale wywalczyła Zuzanna Zecer w trzecich zawodach pływackich Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2012 na basenie OSiR Targówek. W zawodach z grona podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły zaprezentował się także Antoni Golan.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo