« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzynie Warszawy są z Ostrołęki. Świetny występ Squatiny

Ekipa Klubu Sportowego Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka znakomicie spisała się podczas Letnich Otwartych Mistrzostw Warszawy. Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskiego raz po raz wchodzili na podium.


 

Blanka Mulewska aż czterokrotnie odbierała złoty medal za starty w stylu klasycznym i zmiennym. Paulina Bieżuńska wróciła ze stolicy z dwoma mistrzostwami w stylu klasycznym. Olga Mulewska została brązową medalistką na 200 m stylem klasycznym. Jakub Bieżuński był piąty i szósty.

Reklama

- Wraz z Leszkiem jesteśmy zgodni w ocenie występu naszych podopiecznych. Nie mamy zajęć na długiej pływalni, a nasi pływacy i pływaczki spisali się znakomicie. Przed nami jeszcze finał olimpijczyka. Już w sobotę odbędzie się największa impreza pływacka dla dzieci od 8 do 14 lat. Aż siedmioro naszych reprezentantów: Maja Barańska, Hubert Barański, Blanka Mulewska, Paulina Bieżuńska, Przemysław Rusiłowicz, Kornelia Rusiłowicz, Jakub Bieżuński pojawią się na starcie zmagań Od Młodzika do Olimpijczyka - mówi Maja Bieżuńska, trenerka Squatiny.

Odsłon: 1542
Komentarzy: 0
10:37, 09.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za 'pudłem' (zdjęcia)

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za "pudłem" (zdjęcia)

Pierwszy weekend czerwca oznaczał start dwóch ekip z Ostrołęki podczas 11. edycji Regat Żeglarskich pod nazwą Regaty Węgorzewiaków. Zmagania odbyły się na jeziorze Stręgiel koło Węgorzewa. Do rywalizacji zgłosiło się 13 załóg.

Dwa złota Zuzi Zecer

Dwa złota Zuzi Zecer

Na basenie sportowym OSiR Targówek w Warszawie odbyły się zawody pływackie Pierwszy Krok Pływacki - II runda dla zawodników 9-letnich, które zgromadziły ponad 160 zawodniczek i zawodników z 15 klubów Mazowsza. Klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała dwójka zawodników: Zuzanna Zecer oraz Antoni Golan.

Walczyli o klubowe mistrzostwa

Walczyli o klubowe mistrzostwa

37 zawodników i zawodniczek wzięło udział w IX Klubowych Ostrołęckich Wyścigach Pływackich Squatina 2021. Wszystkie dzieci otrzymały wyróżnienia, dyplomy i  nagrody ufundowane po części ze środków miasta Ostrołęki i prezydenta Łukasza Kulika.

Świetne występy Zuzi i Oliwii w Warszawie

Świetne występy Zuzi i Oliwii w Warszawie

W pierwszy weekend czerwca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer oraz Oliwia Charewicz wystartowały w Otwartych Letnich Mistrzostwach Warszawy w pływaniu, które odbyły się na pływalni Warszawianka - Park Wodny. Do dwudniowych zawodów zgłosiło się ponad 450 zawodniczek i zawodników reprezentujących 60 klubów.

Przepłyniesz 90 kilometrów kajakiem?

Przepłyniesz 90 kilometrów kajakiem?

Centrum Szkoleń Specjalistycznych Orion połączył swoje siły z Radomirem i zaprasza na kolejne wyzwanie w kajaku. Tym razem wydarzenie, już czwarte, zaplanowane zostało na 19 czerwca. Odbędzie się szlakiem rzeki Supraśl. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do podjęcia wyzwania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo