« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 grudnia 2021 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzynie Warszawy są z Ostrołęki. Świetny występ Squatiny

Ekipa Klubu Sportowego Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka znakomicie spisała się podczas Letnich Otwartych Mistrzostw Warszawy. Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskiego raz po raz wchodzili na podium.


 

Blanka Mulewska aż czterokrotnie odbierała złoty medal za starty w stylu klasycznym i zmiennym. Paulina Bieżuńska wróciła ze stolicy z dwoma mistrzostwami w stylu klasycznym. Olga Mulewska została brązową medalistką na 200 m stylem klasycznym. Jakub Bieżuński był piąty i szósty.

Reklama

- Wraz z Leszkiem jesteśmy zgodni w ocenie występu naszych podopiecznych. Nie mamy zajęć na długiej pływalni, a nasi pływacy i pływaczki spisali się znakomicie. Przed nami jeszcze finał olimpijczyka. Już w sobotę odbędzie się największa impreza pływacka dla dzieci od 8 do 14 lat. Aż siedmioro naszych reprezentantów: Maja Barańska, Hubert Barański, Blanka Mulewska, Paulina Bieżuńska, Przemysław Rusiłowicz, Kornelia Rusiłowicz, Jakub Bieżuński pojawią się na starcie zmagań Od Młodzika do Olimpijczyka - mówi Maja Bieżuńska, trenerka Squatiny.

Odsłon: 2485
Komentarzy: 0
10:37, 09.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udane starty Piątki w Ciechanowie. Wywalczyli dziewięć medali

Udane starty Piątki w Ciechanowie. Wywalczyli dziewięć medali

W ostatnią sobotę listopada pływacy UKS Piątka Ostrołęka zdobyli dziewięć medali na XXIII Grand Prix Ciechanowa pod patronatem prezydenta Krzysztofa Kosińskiego które odbyły się na pływalni MOSiR w Ciechanowie. W zawodach uczestniczyło około 200 zawodniczek i zawodników z 24 klubów Mazowsza. Nasi popłynęli w składzie: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz, Natalia Skórzewska, Antonina Szczubełek, Maja Szukiewicz oraz Antoni Golan.

Zuzia Zecer z dwoma złotami

Zuzia Zecer z dwoma złotami

23 listopada 2021 roku na pływalni OSiR Targówek w Warszawie odbyły się zawody pływackie Pierwszego Kroku Pływackiego - IV finałowa runda dla zawodników 9-letnich, które zgromadziły ponad 130 zawodniczek i zawodników z 16 klubów Mazowsza. UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała utalentowana zawodniczka Zuzanna Zecer.

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Aż dziesięć medali wywalczyli zawodniczki i zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka podczas X Zawodów Pływackich o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się 21 listopada na 25-metrowej pływalni. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów Mazowsza.

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo