« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 grudnia 2021 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli o klubowe mistrzostwa

37 zawodników i zawodniczek wzięło udział w IX Klubowych Ostrołęckich Wyścigach Pływackich Squatina 2021. Wszystkie dzieci otrzymały wyróżnienia, dyplomy i  nagrody ufundowane po części ze środków miasta Ostrołęki i prezydenta Łukasza Kulika.


 

W najmłodszej kategorii (8 lat) wyróżnienia za rekordy życiowe na 25 m stylem dowolnym otrzymały: Olga Laskowska, Alicja Falkowska, Zuzanna Kruczek, Kalina Wojtylak. W grupie 9-latków wyróżniono: Maję Bałazy, Maję Pychotkę, Alicję Bieluch, Lilianę Wołyniec, Lenę Jagodzińską, Jacka Kobylińskiego i Przemysława Rusiłowicza.

Reklama

W kategorii wiekowej (10 lat) wyróżnienia otrzymali w swoich koronnych konkurencjach: Nadia Babiel, Aleksandra Gołębiewska, Olga Mulewska, Ewa Olk, Alicja Cieślak, Hubert Barański, Daniel Olszewski, Oliwier Puka.

Reklama

W grupie open wyróżnienia odebrali: Maja Barańska, Blanka Mulewska, Kornelia Rusiłowicz, Paulina Bieżuńska, Weronika Jankowska, Aleksandra Bieluch, Maja Kalicińska, Anna Kalicińska, Julia Kędzierska, Nikola Szporak, Kamil Szporak, Mateusz Jankowski, Jakub Bieżuński, Maciej Musiał, Filip Nadrowski, Grzegorz Sadurski, Aleksander Jóźwiak, Aleksander Grabowski.

Odsłon: 1731
Komentarzy: 0
10:48, 09.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udane starty Piątki w Ciechanowie. Wywalczyli dziewięć medali

Udane starty Piątki w Ciechanowie. Wywalczyli dziewięć medali

W ostatnią sobotę listopada pływacy UKS Piątka Ostrołęka zdobyli dziewięć medali na XXIII Grand Prix Ciechanowa pod patronatem prezydenta Krzysztofa Kosińskiego które odbyły się na pływalni MOSiR w Ciechanowie. W zawodach uczestniczyło około 200 zawodniczek i zawodników z 24 klubów Mazowsza. Nasi popłynęli w składzie: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz, Natalia Skórzewska, Antonina Szczubełek, Maja Szukiewicz oraz Antoni Golan.

Zuzia Zecer z dwoma złotami

Zuzia Zecer z dwoma złotami

23 listopada 2021 roku na pływalni OSiR Targówek w Warszawie odbyły się zawody pływackie Pierwszego Kroku Pływackiego - IV finałowa runda dla zawodników 9-letnich, które zgromadziły ponad 130 zawodniczek i zawodników z 16 klubów Mazowsza. UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała utalentowana zawodniczka Zuzanna Zecer.

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Aż dziesięć medali wywalczyli zawodniczki i zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka podczas X Zawodów Pływackich o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się 21 listopada na 25-metrowej pływalni. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów Mazowsza.

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo