« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli o klubowe mistrzostwa

37 zawodników i zawodniczek wzięło udział w IX Klubowych Ostrołęckich Wyścigach Pływackich Squatina 2021. Wszystkie dzieci otrzymały wyróżnienia, dyplomy i  nagrody ufundowane po części ze środków miasta Ostrołęki i prezydenta Łukasza Kulika.


 

W najmłodszej kategorii (8 lat) wyróżnienia za rekordy życiowe na 25 m stylem dowolnym otrzymały: Olga Laskowska, Alicja Falkowska, Zuzanna Kruczek, Kalina Wojtylak. W grupie 9-latków wyróżniono: Maję Bałazy, Maję Pychotkę, Alicję Bieluch, Lilianę Wołyniec, Lenę Jagodzińską, Jacka Kobylińskiego i Przemysława Rusiłowicza.

Reklama

W kategorii wiekowej (10 lat) wyróżnienia otrzymali w swoich koronnych konkurencjach: Nadia Babiel, Aleksandra Gołębiewska, Olga Mulewska, Ewa Olk, Alicja Cieślak, Hubert Barański, Daniel Olszewski, Oliwier Puka.

Reklama

W grupie open wyróżnienia odebrali: Maja Barańska, Blanka Mulewska, Kornelia Rusiłowicz, Paulina Bieżuńska, Weronika Jankowska, Aleksandra Bieluch, Maja Kalicińska, Anna Kalicińska, Julia Kędzierska, Nikola Szporak, Kamil Szporak, Mateusz Jankowski, Jakub Bieżuński, Maciej Musiał, Filip Nadrowski, Grzegorz Sadurski, Aleksander Jóźwiak, Aleksander Grabowski.

Odsłon: 744
Komentarzy: 0
10:48, 09.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za 'pudłem' (zdjęcia)

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za "pudłem" (zdjęcia)

Pierwszy weekend czerwca oznaczał start dwóch ekip z Ostrołęki podczas 11. edycji Regat Żeglarskich pod nazwą Regaty Węgorzewiaków. Zmagania odbyły się na jeziorze Stręgiel koło Węgorzewa. Do rywalizacji zgłosiło się 13 załóg.

Dwa złota Zuzi Zecer

Dwa złota Zuzi Zecer

Na basenie sportowym OSiR Targówek w Warszawie odbyły się zawody pływackie Pierwszy Krok Pływacki - II runda dla zawodników 9-letnich, które zgromadziły ponad 160 zawodniczek i zawodników z 15 klubów Mazowsza. Klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała dwójka zawodników: Zuzanna Zecer oraz Antoni Golan.

Mistrzynie Warszawy są z Ostrołęki. Świetny występ Squatiny

Mistrzynie Warszawy są z Ostrołęki. Świetny występ Squatiny

Ekipa Klubu Sportowego Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka znakomicie spisała się podczas Letnich Otwartych Mistrzostw Warszawy. Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskiego raz po raz wchodzili na podium.

Świetne występy Zuzi i Oliwii w Warszawie

Świetne występy Zuzi i Oliwii w Warszawie

W pierwszy weekend czerwca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer oraz Oliwia Charewicz wystartowały w Otwartych Letnich Mistrzostwach Warszawy w pływaniu, które odbyły się na pływalni Warszawianka - Park Wodny. Do dwudniowych zawodów zgłosiło się ponad 450 zawodniczek i zawodników reprezentujących 60 klubów.

Przepłyniesz 90 kilometrów kajakiem?

Przepłyniesz 90 kilometrów kajakiem?

Centrum Szkoleń Specjalistycznych Orion połączył swoje siły z Radomirem i zaprasza na kolejne wyzwanie w kajaku. Tym razem wydarzenie, już czwarte, zaplanowane zostało na 19 czerwca. Odbędzie się szlakiem rzeki Supraśl. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do podjęcia wyzwania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo