Nie tak miało być. Polska przegrała

Wielkie nadzieje i oczekiwania. Biało-czerwoni mieli rozpocząć Mistrzostwa Europy od wygranej ze Słowacją. Niestety, nie udało się. Ekipa Paulo Sousy uległa 1:2 Słowacji. Przed Robertem Lewandowskim i spółką bardzo trudne zadanie. Polska ma do rozegrania mecze z Hiszpanią i Szwecją. Jak ocenicie poniedziałkowy bój?

Polska przegrywała od 18 minuty po samobójczym golu Wojciecha Szczęsnego. O pierwszej połowie w wykonaniu naszych rodaków trzeba jak najszybciej zapomnieć. Tuż po zmianie stron Karol Linetty dał nadzieje na dobry wynik, jednak w 62 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak.

Siedem minut później po stałym fragmencie gry Milan Skriniar oszukał defensywę biało-czerwonych i zapewnił trzy punkty Słowacji. W drugim meczu naszej grupy Hiszpania bezbramkowo zremisowała ze Szwecją.

Właśnie z Hiszpanią "Lewy" i spółka zagrają kolejne spotkanie. Odbędzie się już 19 czerwca o godz. 21:00. Będziecie oglądać?