« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!


 

Na płycie głównej stadionu miejskiego w Ostrołęce czekało na dzieci mnóstwo atrakcji, m.in. wóz strażacki, radiowozy policyjne czy dmuchane zjeżdżalnie, a także konkurencje sportowe – zumba, tor przeszkód czy mecze piłki nożnej na boiskach z bandami.

Reklama

- Cieszymy się bardzo, że pogoda nam dopisała. Dla każdej grupy przygotowaliśmy transport w dwie strony, co zdecydowanie przełożyło się na bardzo wysoką frekwencję w festiwalu. Każde dziecko na wstępie otrzymało koszulkę naszego klubu, a ich twarze zostały pomalowane przez nasze uzdolnione plastycznie mamy, po czym mogły w pełni oddać się zabawie na naszym festiwalu - mówi Paweł Buczek, trener Korony oraz organizator festiwalu. 

Reklama

Jak przyznaje, celem tego przedsięwzięcia było zaszczepienie miłość do sportu i zachęcenie do aktywności fizycznej. - Wszyscy mali sportowcy z radością brali udział w konkurencjach i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Na koniec każdy otrzymał medal, a na ich czerwonych buziach gościł szeroki uśmiech - to dla nas najlepsza nagroda - kontynuuje.

Reklama

- Swoje podziękowania chciałbym skierować do naszych sponsorów tej imprezy: prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz Rady Osiedla Witosa. Dziękuję również zarządowi OTS Korona Ostrołęka za ogromne wsparcie przy organizacji imprezy, pani Eli Greloch-Sęk, Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce, Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, pracownikom MOSiR w Ostrołęce, trenerom, rodzicom oraz wszystkim uczestnikom festiwalu. Oczywiście już planujemy kolejną edycję! - kończy.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Festiwal Korony. Ale się działo!

Więcej zdjęć: Festiwal Korony. Ale się działo!

Odsłon: 4356
Komentarzy: 4
10:45, 16.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dziesięć goli w meczu Bartnika

Dziesięć goli w meczu Bartnika

Piłkarze z Myszyńca mają za sobą pierwszą grę kontrolną. W piątkowy wieczór zmierzyli się z drużyną Omulew Wielbark. Podopieczni Adama Kobusa przegrali 4:6. Dwa trafienia zaliczył grający szkoleniowiec Kobus, a po jednym Maciej Szymański i Mateusz Krajza.

Bartosz 'Struś' Pędzich królem strzelców

Bartosz "Struś" Pędzich królem strzelców

Zagrał w 25 spotkaniach i strzelił aż 42 bramki. Bartosz Pędzich został najskuteczniejszym napastnikiem w Klasie A, a z Rzekunianką Rzekuń wygrał rozgrywki i w nowym sezonie wystąpi w Klasie Okręgowej. 23-latek jest wychowankiem Narwi Ostrołęka. Z przerwami gra w Rzekuniance od trzech i pół sezonu.

Bartnik rozpoczyna granie

Bartnik rozpoczyna granie

Piłkarze z Myszyńca na pierwszych zajęciach po urlopach spotkali się 16 lipca. Dzisiejszym sparingiem z zespołem Omulew Wielbark zakończą mikrocykl treningowy. W zespole dojdzie do kilku zmian kadrowych. Władze klubu zapraszają chętnych, którzy chcieliby spróbować sił w ekipie występującej w Klasie A. 

Orz wrócił do zajęć

Orz wrócił do zajęć

Piłkarze z Goworowa rozpoczęli przygotowania w miniony poniedziałek. Zespół Waldemara Marczaka przed startem rozgrywek w Klasie B rozegra aż siedem meczów kontrolny. Pierwszy z nich odbędzie się już w niedzielę. O godz. 18:00 nasi piłkarze zmierzą się z Orłem Sypniewo.

Rzekunianka ruszyła

Rzekunianka ruszyła

Piłkarze z Rzekunia mają za sobą pierwsze treningi przed startem rozgrywek Klasy Okręgowej. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego po raz pierwszy ćwiczyli 19 lipca. W planach są cztery mecze kontrolne. Wszystkie odbędą się na obiekcie Rzekunianki.

» Wasze komentarze

Apud @ 12:03, 16.06.2021r. IP: *.*.40.114

Ostatnio APN organizował zabawę dla przedszkolaków

Do Apud @ 13:28, 16.06.2021r. IP: *

Zajmij się człowieku sobą!
Nie sądzę żebyś był w zarządzie tego klubu, a jako rodzic zazdrość Cię zżera-czujesz się niespełniony?Niedowartościowany? Są lekarze - pomogą naprawdę mamy świetnych chirurgów!haha!

Do wyżej @ 20:14, 16.06.2021r. IP: *.*.44.172

Artur prezesie gdzie masz seniorów?

xxyy @ 09:09, 17.06.2021r. IP: *.*.76.133

A po co mu seniorzy? Prezes podjął słuszną decyzję, zlikwidował studnię bez dna, która przeżerała pieniądze dzieci. BRAWO!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo