« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!


 

Na płycie głównej stadionu miejskiego w Ostrołęce czekało na dzieci mnóstwo atrakcji, m.in. wóz strażacki, radiowozy policyjne czy dmuchane zjeżdżalnie, a także konkurencje sportowe – zumba, tor przeszkód czy mecze piłki nożnej na boiskach z bandami.

Reklama

- Cieszymy się bardzo, że pogoda nam dopisała. Dla każdej grupy przygotowaliśmy transport w dwie strony, co zdecydowanie przełożyło się na bardzo wysoką frekwencję w festiwalu. Każde dziecko na wstępie otrzymało koszulkę naszego klubu, a ich twarze zostały pomalowane przez nasze uzdolnione plastycznie mamy, po czym mogły w pełni oddać się zabawie na naszym festiwalu - mówi Paweł Buczek, trener Korony oraz organizator festiwalu. 

Reklama

Jak przyznaje, celem tego przedsięwzięcia było zaszczepienie miłość do sportu i zachęcenie do aktywności fizycznej. - Wszyscy mali sportowcy z radością brali udział w konkurencjach i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Na koniec każdy otrzymał medal, a na ich czerwonych buziach gościł szeroki uśmiech - to dla nas najlepsza nagroda - kontynuuje.

Reklama

- Swoje podziękowania chciałbym skierować do naszych sponsorów tej imprezy: prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz Rady Osiedla Witosa. Dziękuję również zarządowi OTS Korona Ostrołęka za ogromne wsparcie przy organizacji imprezy, pani Eli Greloch-Sęk, Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce, Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, pracownikom MOSiR w Ostrołęce, trenerom, rodzicom oraz wszystkim uczestnikom festiwalu. Oczywiście już planujemy kolejną edycję! - kończy.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Festiwal Korony. Ale się działo!

Więcej zdjęć: Festiwal Korony. Ale się działo!

Odsłon: 4556
Komentarzy: 4
10:45, 16.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pięć goli w meczu Narwi

Pięć goli w meczu Narwi

Piłkarze z Ostrołęki zakończyli serię gier treningowych. Zespół Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem sezonu spotkał się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. W meczu podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego padło pięć goli. 

Narew przed próbą generalną

Narew przed próbą generalną

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Narwi zagrają ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Ostrołęczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie mogą doczekać się pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Cztery gry Narwi II

Cztery gry Narwi II

Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają cztery mecze kontrolne. Narew II Ostrołęka w tym czasie wystąpi również w meczu Pucharu Polski. 

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Przed zespołem z Rzekunia drugie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego w sobotę o godz. 17:00 zagrają u siebie z KS Śniadowo. Rzekunianka szlifuje formę przed startem w Klasie Okręgowej.

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego w weekend mieli zmierzyć się z Sokołem Serock. Spotkanie nie dojdzie do skutku. - Wraz z trenerem przeciwników doszliśmy do wspólnego wniosku, by odpuścić grę. Spotkamy się o punkty już w trzeciej kolejce, więc nie ma sensu teraz walczyć w meczu kontrolnym - mówi szkoleniowiec.

» Wasze komentarze

Apud @ 12:03, 16.06.2021r. IP: *.*.40.114

Ostatnio APN organizował zabawę dla przedszkolaków

Do Apud @ 13:28, 16.06.2021r. IP: *

Zajmij się człowieku sobą!
Nie sądzę żebyś był w zarządzie tego klubu, a jako rodzic zazdrość Cię zżera-czujesz się niespełniony?Niedowartościowany? Są lekarze - pomogą naprawdę mamy świetnych chirurgów!haha!

Do wyżej @ 20:14, 16.06.2021r. IP: *.*.44.172

Artur prezesie gdzie masz seniorów?

xxyy @ 09:09, 17.06.2021r. IP: *.*.76.133

A po co mu seniorzy? Prezes podjął słuszną decyzję, zlikwidował studnię bez dna, która przeżerała pieniądze dzieci. BRAWO!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo