Środa, 17 kwietnia 2024 r., imieniny Roberta, Rudolfa, Stefana

Jantar z awansem! (zdjęcia, wideo)

Na kolejkę przed końcem piłkarki Jantaru postawiły kropkę nad "i'. W spotkaniu z Vulcanem Wólka Mlądzka podopieczne Rafała Koska miały wywalczyć punkt. Nie kalkulowały i rozbiły przeciwniczki aż 7:0. W nowym sezonie Klaudia Płoska i spółka zagrają w III lidze.

W upalną niedzielę nasze wspaniałe piłkarki poradziły sobie z Vulkanem oraz z ekstremalnie gorącym upałem. - Wyszliśmy na mecz bardzo ofensywnie. Od pierwszych minut narzuciliśmy rywalkom nasza grę, co było jednym z naszych założeń. Do przerwy wygrywaliśmy różnicą trzech goli, natomiast po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze cztery bramki i bardzo przekonującym zwycięstwem wywalczyliśmy awans do wyższej klasy rozgrywkowej - mówi Rafał Kosek.

Szkoleniowca cieszyło wiele dobrych akcji ofensywnych budowanych przez jego zespół. - Szczególnie w drugiej połowie dłonie same składały się do oklasków. Na wyróżnienie zasługują bramki Julity Pietruczuk oraz Wiktorii Chludzińskiej. rzy wszystkich tych golach cały zespół rozegrał świetnie piłkę. Życzymy sobie, aby w trzeciej lidze takich bramek było jak najwięcej - dodaje.

Jantar Ostrołęka - Vulkan Wólka Mlądzka 7:0 (3:0)
Bramki: Dąbrowska x2, J. Pietruczuk x2, Płoska x2, Chludzińska
Jantar: Peczyńska - Rosłon, Duszak, Lebuda, Draba, Kupis, Chludzińska, J. Pietruczuk, Dąbrowska, Borkowska, Płoska. Ponadto grały: E. Pietruczuk, Pych, Śniecińska, Lis, Olender.