« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej karate kyokushin o Puchar Ziemi Kurpiowskiej (zdjęcia)

W upalny niedzielny poranek do hali Sportowo-Widowiskowej im. A. Gołasia przybyło blisko 200 zawodników, aby wziąć udział w zmaganiach kata, kumite i walki z cieniem. Turniej zorganizowany przez Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin odbył się pod patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i Starosty Powiatu Ostrołęckiego Stanisława Kubła.


W zmaganiach z zawodnikami z Ostrołęki udział wzięły kluby karate kyokushin z Przasnysza, Olsztyna, Broku, Ciechanowa, Warszawy, Białegostoku, Sokółki, Szczytna, Olecka, Augustowa, Piaseczna i Łomży. Otwarcia Turnieju dokonał wicestarosta Krzysztof Parzychowski. Trud zmagań, prócz pogodny, z pewnością podnosiły emocje powodowane znakomitymi występami zgromadzonych na turnieju karateków.

Reklama

W organizację Zawodów duży wkład mieli karatecy z sekcji Old Boys prowadzonej przez shihana Wiesława Orzoła oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Lelisa na co dzień ćwiczące pod okiem sensei Radosława Sikory. „Borówki” zaprezentowały swoje umiejętności podczas kilkuminutowego pokazu, robiąc duże wrażanie na zebranej publiczności i przyjezdnych gościach. Warto dodać, iż dzień wcześniej Panie pozytywnie zaliczyły wyczerpujący egzamin na stopień kyu, niebieski pas.

Reklama

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin składa podziękowania prezydentowi Ostrołęki Łukaszowi Kulikowi i Staroście Powiatu Ostrołęckiego Stanisławowi Kubłowi za pomoc w organizacji Turnieju o Puchar Ziemi Kurpiowskiej.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Turniej karate kyokushin o Puchar Ziemi Kurpiowskiej

Więcej zdjęć: Turniej karate kyokushin o Puchar Ziemi Kurpiowskiej

Odsłon: 4940
Komentarzy: 0
20:18, 22.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Najbliższa niedziela będzie stała pod znakiem Ligi Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbędzie się niemal 40 walk w formułach K1 i boksu. Rozpoczęcie ligi zaplanowane jest od godz 11:00. 

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Znakomity występ podczas mistrzostw Polski MMA zanotował Dominik Gręda. Podopieczny Daniela Zaręby z Victorii Ostrołęka sięgnął po tytuł najlepszego w kraju w stolicy amatorskiego MMA, czyli w Sochaczewie. Nasz reprezentant mierzył się w kategorii juniorów do 84 kg.

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

1 października w Kleszczowie odbędzie gala HFO 10: Solpark II. Kibiców z Ostrołęki i powiatu najbardziej będzie interesowało starcie Karola Łasiewickiego, który zmierzy się z Mateuszem "Niedźwiedziem" Kopciem. Gala będzie transmitowana przez TVP Sport. 

Pietruczuk z triumfem

Pietruczuk z triumfem

Zawodnik Victorii Ostrołęka wygrał walkę podczas Warszawskiej Grandy na pięści, która odbyła się podczas największych targów fitness w Polsce - "FIWE". 12 września Marek Pietruczuk wzniósł ręce w geście triumfu.

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

17. wygrana Przemysława Zyśka w zawodowym ringu. "Ostrołęcki Taran" nie dał szans rywalowi reprezentantowi Nikaragui. David Bency był tłem dla 29-latka. Walka skończyła się w piątej rundy. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo