« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chcesz wziąć udział w Kurpiowskiej Bitce?

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga edycja sparingów międzyklubowych Kurpiowska Bitka. Pierwsza edycja przyciągnęła ponad 80 zawodników z kilku klubów z regionu i spełniła oczekiwania. Sparingi mają na celu wymianę doświadczeń sparingowych, przygotowanie zawodników do imprez sportowych, spędzenie na sportowo czasu w dobrym towarzystwie i danie wycisk emocjom. 


Organizatorzy zapraszają zawodników K1 oraz boksu do Ostrołęki. Udział jest bezpłatny. Obowiązuje zgłoszenie zawodników przez trenera. Nie przyjmowane są indywidualne zgłoszenia, a jedynie klubowe. Do dyspozycji zawodników będzie ring.

Reklama

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwać będzie opieka medyczna. Sparingi nie będą sędziowane. - Nastawiamy się na luźną, koleżeńską atmosferę i na wspólny rozwój. Nie sparujemy na śmierć i życie. Zapraszamy osoby trenujące rekreacyjnie i wyczynowo, początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych zawodników. Podzielimy się na miejscu. Juniorzy sparują w kaskach, seniorzy dowolnie, jednak zalecane są kaski - mówi Arkadiusz Ludwiczak, organizator z Fight Academy Ostrołęka.

Reklama

Kurpiowska Bitka odbędzie się już w niedzielę. Początek o godz. 11:00 w hali sportowej przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce. Sparingi będą przeprowadzone dzięki dotacji miasta Ostrołęki na imprezy sportowe w w 2021 roku. Patronem technicznym jest MZOSTiT.

Odsłon: 4882
Komentarzy: 0
13:10, 25.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Najbliższa niedziela będzie stała pod znakiem Ligi Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbędzie się niemal 40 walk w formułach K1 i boksu. Rozpoczęcie ligi zaplanowane jest od godz 11:00. 

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Znakomity występ podczas mistrzostw Polski MMA zanotował Dominik Gręda. Podopieczny Daniela Zaręby z Victorii Ostrołęka sięgnął po tytuł najlepszego w kraju w stolicy amatorskiego MMA, czyli w Sochaczewie. Nasz reprezentant mierzył się w kategorii juniorów do 84 kg.

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

1 października w Kleszczowie odbędzie gala HFO 10: Solpark II. Kibiców z Ostrołęki i powiatu najbardziej będzie interesowało starcie Karola Łasiewickiego, który zmierzy się z Mateuszem "Niedźwiedziem" Kopciem. Gala będzie transmitowana przez TVP Sport. 

Pietruczuk z triumfem

Pietruczuk z triumfem

Zawodnik Victorii Ostrołęka wygrał walkę podczas Warszawskiej Grandy na pięści, która odbyła się podczas największych targów fitness w Polsce - "FIWE". 12 września Marek Pietruczuk wzniósł ręce w geście triumfu.

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

17. wygrana Przemysława Zyśka w zawodowym ringu. "Ostrołęcki Taran" nie dał szans rywalowi reprezentantowi Nikaragui. David Bency był tłem dla 29-latka. Walka skończyła się w piątej rundy. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo