« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 6 lipca 2022 r., imieniny Dominiki, Gotarda, Agrypiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Budziłek dziesiąta w kraju

W miniony weekend w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. W sobotnim biegu na 5000 m wystartowała zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka. Wychowanka Dariusza Dąbrowskiego - Martyna Budziłek ukończyła zmagania na dziesiątym miejscu. 25-latek przebiegła dystans w czasie 17:06,10 s.


- Cieszę się, że mogłam wystartować w mistrzostwach kraju wśród seniorek. Jestem zadowolona z uzyskanego czasu oraz miejsca. Poprawiłam się o ponad 15 sekund. Uzyskałam bardzo dobry czas oraz I klasę sportową. Dziękuję wszystkim za wsparcie i kibicowanie - mówi Martyna Budziłek.

Reklama

W mistrzostwach startowała także inny wychowanek Siódemki - Daniel Gadomski, który reprezentuje obecnie AZS-AWF Warszawę. Daniel w biegu na 800 m był czwarty w swojej serii i z czasem 1:53,11 s zajął ostatecznie 13. miejsce w zmaganiach w Poznaniu.

 

Odsłon: 3747
Komentarzy: 0
13:09, 28.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

170 cm Dobkowskiej. 207 cm Moszczyńskiego

170 cm Dobkowskiej. 207 cm Moszczyńskiego

Udane zawody mają na koncie przedstawiciele z naszego terenu podczas Opolskiego Festiwalu Skoków. Wśród kobiet zaprezentowała się Aleksandra Dobkowska, która jest podopieczną Bartosza Witkowskiego. W stawce mężczyzn pojawił się Sebastian Moszczyński.

Dziadak z 'życiówką' i drugim miejscem. Dobre wyniki Julii i Wiktorii Pyskło

Dziadak z "życiówką" i drugim miejscem. Dobre wyniki Julii i Wiktorii Pyskło

Reprezentantki Siódemki Ostrołęka mają za sobą start w Aleksandrowie Łódzkim. Nikola Dziadak, Wiktoria Pyskło oraz Julia Pyskło mogą być z siebie zadowolone.

Ewa Bartosik multimedalistką i rekordzistką kraju!

Ewa Bartosik multimedalistką i rekordzistką kraju!

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięła udział w Mistrzostwa Polski Masters, które odbyły się w Toruniu. Ewa Bartosik okazała się gwiazdą zmagań na krajowym podwórku.

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

18 czerwca 2022 w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego kraju. Wzięło udział ponad 500 osób. Najstarszy uczestnik miał niespełna 90 lat. Dla trójki naszych reprezentantów zmagania były debiutem. 

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Największa impreza biegowa w naszym regionie powraca po pandemicznej przerwie. Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w XXVI Półmaratonie Kurpiowskim, który został zaplanowany na niedzielę, 18 września.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo