« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kulik: Zuzia godnie reprezentuje nasze miasto

Dzisiaj w Urzędzie Miasta pojawił się niecodzienny gość. Z prezydentem Ostrołęki Łukaszem Kulikiem spotkała się Zuzanna Zecer oraz jej trener Andrzej Pyskło. 9-latka jest reprezentantką Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka i osiąga znakomite wyniki. Jest nadzieją pływania.


 

12 czerwca Zuzia wzięła udział w wielkim finale ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci „Od Młodzika do Olimpijczyka”. W Warszawie nasza przedstawicielka wywalczyła dwa złote medale. Po pierwszy krążek sięgnęła w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem dowolnym, osiągając przy tym rekord życiowy, natomiast drugi w wyścigu na 50 m stylem motylkowym.

Reklama

- Zuziu, gratuluję imponujących dokonań sportowych i dziękuję za godne reprezentowanie Ostrołęki. Przy tym życzę kolejnych sukcesów - mówił włodarz miasta

Odsłon: 6909
Komentarzy: 7
17:50, 29.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Aż dziesięć medali wywalczyli zawodniczki i zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka podczas X Zawodów Pływackich o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się 21 listopada na 25-metrowej pływalni. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów Mazowsza.

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Ponad 400 zawodniczek i zawodników z ponad trzydziestu klubów z kilku województw przystąpi do rywalizacji w X Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Tak dużego zainteresowania zawodami w historii imprezy jeszcze nie było!

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale wywalczyła Zuzanna Zecer w trzecich zawodach pływackich Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2012 na basenie OSiR Targówek. W zawodach z grona podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły zaprezentował się także Antoni Golan.

» Wasze komentarze

O @ 17:55, 29.06.2021r. IP: *.*.8.202

Zuzia tak i owszem kulig niestety nie teraz

Zzzzz @ 18:16, 29.06.2021r. IP: *

Pewnie wolałbyś katechete
Cóż mimo wszystko tu o kogo innego chodzi nie czepiaj się ty wyżej.
Brawo dziewczyno być może rosnącą Otylio

Masarz @ 19:41, 29.06.2021r. IP: *

A wieprz reprezentuje ubojnie

LosKamilos @ 20:42, 29.06.2021r. IP: *.*.71.3

No duży ten nasz prezydent. Jakby go sama królowa użądliła.

Neo @ 22:01, 29.06.2021r. IP: *.*.48.104

Ale co niektórzy mają drzazgę w d...e. Przynajmniej docenia sportowców z różnych dziedzin a nie tylko z tej gdzie wszyscy śpiewają "nic się nie stało".
Miło że przyjmuje takich młodych ludzi, bo poprzednik bardziej wolał spotykać się z ludźmi pokroju "alleluja i do przodu", nawet nie miał ikry aby z prezydentem RP się spotkać.
Gratulacje dla Zuzanny i Trenera

Adi @ 22:24, 29.06.2021r. IP: *.*.7.49

Drogi Panie Kulik niedługo nie będzie Pan na oczy widział. Wstyd tak się upaść. A może to jakaś nowa dyscyplina sportu. Tycie na rekord.

E @ 12:38, 30.06.2021r. IP: *.*.22.162

Władza zawsze lubi ogrzać się w świetle odbitym od cudzych sukcesów!!!
Gratulacje dla Zuzi!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo