« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 wrze¶nia 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakim¶ zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku b±belek

(fot. GIA Boxing Promotions)

Przykra niespodzianka dla Pawła Żarnocha. Zawodnik rodem z Ostrołęki miał stoczyć trzeci± walkę zawodow±. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego miał zmierzyć się z Jakubem Dobrzyńskim podczas gali Challenger's Boxing Night 2, która odbędzie się już dzisiaj.


Walka była zakontraktowana na sze¶ć rund. Galę będzie można obejrzeć na żywo w TVP Sport, jednak bez udziału byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego. Żarnoch ma na koncie dwie walki. W premierowym występie pokonał Radosława Rudiuka, a ostatni spotkał się z Wołodimirem Yeromenko. Jeden z sędziów wydał zwycięski werdykt dla przedstawiciela Ostrołęki. Dwóch pozostałych arbitrów oceniło walkę na remis. Żarnoch nie krył zdziwienia.

Reklama

Rywal Żarnocha przedstawił za¶wiadczenie lekarskie. Według pisma zawodnik jest na leczeniu w poradni chorób wewnętrznych od 8 do 16 lipca. Jak można przeczytać, pacjent musi zostać w domu w czasie leczenia. Stwierdza się u niego odwodnienie, nasilon± dyselektrolitemię oraz należy obserwować pracę nerek.

Reklama

- Mój rywal zasłonił się jakim¶ zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku b±belek. Do tego zadowolony, że znowu się upiekło, bo oczywi¶cie to nie pierwszy taki numer księcia. Przecież mógł się wystraszyć tydzień temu to znalazłbym kogo¶, kto podejmie rękawice. Przeciwnik zabrał mi trzy miesi±ce pracy i do tego wystawił wielu ludzi. Jednym słowem lipa - mówi Żarnoch. 

Reklama

Jak przyznaje zawodnik z Ostrołęki jego przeciwnik miał problem z wag±. - Dałem mu najpierw kilogram, a póĽniej półtora więcej. Po pół godzinie zaczęło się, że Kubu¶ Ľle się czuje. Następnie dostał kroplówkę i miał niby przyjechać. Na koniec pokazał za¶wiadczenie i już go nie zobaczyłem. Ewidentnie się wystraszył. Mówiłem, że może go zbadać mój lekarz to zablokował komentarze. Dziwne, ale prawdziwe - dodaje.

Odsłon: 4785
Komentarzy: 2
13:27, 09.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Najbliższa niedziela będzie stała pod znakiem Ligi Sportów Walki - Kurpiowska KuĽnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbędzie się niemal 40 walk w formułach K1 i boksu. Rozpoczęcie ligi zaplanowane jest od godz 11:00. 

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Znakomity występ podczas mistrzostw Polski MMA zanotował Dominik Gręda. Podopieczny Daniela Zaręby z Victorii Ostrołęka sięgn±ł po tytuł najlepszego w kraju w stolicy amatorskiego MMA, czyli w Sochaczewie. Nasz reprezentant mierzył się w kategorii juniorów do 84 kg.

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

1 paĽdziernika w Kleszczowie odbędzie gala HFO 10: Solpark II. Kibiców z Ostrołęki i powiatu najbardziej będzie interesowało starcie Karola Łasiewickiego, który zmierzy się z Mateuszem "NiedĽwiedziem" Kopciem. Gala będzie transmitowana przez TVP Sport. 

Pietruczuk z triumfem

Pietruczuk z triumfem

Zawodnik Victorii Ostrołęka wygrał walkę podczas Warszawskiej Grandy na pię¶ci, która odbyła się podczas największych targów fitness w Polsce - "FIWE". 12 wrze¶nia Marek Pietruczuk wzniósł ręce w ge¶cie triumfu.

Zy¶k nie dał szans rywalowi. Walkę ogl±dała Zosia

Zy¶k nie dał szans rywalowi. Walkę ogl±dała Zosia

17. wygrana Przemysława Zy¶ka w zawodowym ringu. "Ostrołęcki Taran" nie dał szans rywalowi reprezentantowi Nikaragui. David Bency był tłem dla 29-latka. Walka skończyła się w pi±tej rundy. 

» Wasze komentarze

Hehe @ 18:47, 09.07.2021r. IP: *.*.90.141

Obsral zbroje

Toro USA @ 21:44, 09.07.2021r. IP: *

Co¶ tu ¶mierdzi i to nie jest ryba...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo