« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Borowiki FC przed FC Kidogang

II Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn dla rocznika 2010 i młodszych pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego z okazji Sportowych Wakacji w Mieście przeszedł do historii. W zmaganiach wzięło udział piąć drużyn.


 

Rozegrano 10 meczów systemem "każdy z każdym". Łącznie padło aż 76 goli. Najlepsza okazała się drużyna Borowiki FC. Puchary ufundował przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, medale oraz nagrody rzeczowe - prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Sponsorem wspierającym turniej był Lidl Polska. Za obsługę turnieju, organizację i wsparcie techniczne odpowiadał MZOSTiIT w Ostrołęce.

Reklama

Składy drużyn

1. Borowiki FC: Gumowski Szymon, Chrzczonowski Antoni, Modzelewski Szymon, Kacprzak Ryszard, Rutkowski Dawid, Rajchenbach Tomasz, Ryfa Krzysztof, Mierzejewski Aleksander, Groszyk Franciszek.

2. FC Kidogang: Balińska Anna, Buchalski Szymon, Chojnowska Blanka, Wilczyński Marcel, Groszyk Antoni, Mierzejewski Filip, Rolka Maciej, Zyśk Alan, Dobkowski Alan, Łada Ksawery.

3. FC Różowe Pączki: Borkowski Bartosz, Gwara Mateusz, Wilga Mikołaj, Żebrowski Miłosz, Kornacki Marcin, Romaszko Maciej, Kucisz Mikołaj, Malinowski Franciszek, Prusinowski Adam, Dąbkowski Xavier.

4. KS Jantar Dziewczynki 2009/11: Marczak Marta, Podpora Dominika, Wieremiejczyk Julita, Rak Zuzanna, Oleszczak Klaudia, Garbalińska Paulina, Jastrzębska Maria

5. Orz Goworowo: Pasterczyk Kacper, Witkowska Aleksandra, Dąbrowski Mateusz, Dudziec Ksawery, Hołozukiec Karol, Zięba Bartosz, Samoraj Kacper, Kaczyński Krzysztof, Dąbrowski Błażej.

Odsłon: 1455
Komentarzy: 0
11:48, 16.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pięć goli w meczu Narwi

Pięć goli w meczu Narwi

Piłkarze z Ostrołęki zakończyli serię gier treningowych. Zespół Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem sezonu spotkał się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. W meczu podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego padło pięć goli. 

Narew przed próbą generalną

Narew przed próbą generalną

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Narwi zagrają ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Ostrołęczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie mogą doczekać się pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Cztery gry Narwi II

Cztery gry Narwi II

Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają cztery mecze kontrolne. Narew II Ostrołęka w tym czasie wystąpi również w meczu Pucharu Polski. 

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Przed zespołem z Rzekunia drugie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego w sobotę o godz. 17:00 zagrają u siebie z KS Śniadowo. Rzekunianka szlifuje formę przed startem w Klasie Okręgowej.

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego w weekend mieli zmierzyć się z Sokołem Serock. Spotkanie nie dojdzie do skutku. - Wraz z trenerem przeciwników doszliśmy do wspólnego wniosku, by odpuścić grę. Spotkamy się o punkty już w trzeciej kolejce, więc nie ma sensu teraz walczyć w meczu kontrolnym - mówi szkoleniowiec.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo