« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik i ULKS Ołdaki znają rywali

W nadchodzącym sezonie w Klasie A wystąpi 14 ekip. Z naszego powiatu o punkty będą rywalizować piłkarze Bartnika Myszyniec oraz beniaminek ligi - ULKS Ołdaki. Inauguracja rozgrywek została zaplanowana na 21 i 22 sierpnia. 


 

W Klasie A w sezonie 2021/2022 zagrają: Bartnik Myszyniec, ULKS Ołdaki, Korona Karolinowo, FC 2012 Różan, GKS Gumino, GKS Pokrzywnica, Wkra Sochocin, Orlęta Baboszewo, Tęcza Ojrzeń, Pełta Karniewo, Orzeł Sypniewo, GUKS Krasnosielc, Opia Opinogóra, Wkra Radzanów.

Reklama

Odsłon: 4424
Komentarzy: 3
12:31, 16.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pięć goli w meczu Narwi

Pięć goli w meczu Narwi

Piłkarze z Ostrołęki zakończyli serię gier treningowych. Zespół Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem sezonu spotkał się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. W meczu podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego padło pięć goli. 

Narew przed próbą generalną

Narew przed próbą generalną

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Narwi zagrają ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Ostrołęczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie mogą doczekać się pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Cztery gry Narwi II

Cztery gry Narwi II

Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają cztery mecze kontrolne. Narew II Ostrołęka w tym czasie wystąpi również w meczu Pucharu Polski. 

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Przed zespołem z Rzekunia drugie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego w sobotę o godz. 17:00 zagrają u siebie z KS Śniadowo. Rzekunianka szlifuje formę przed startem w Klasie Okręgowej.

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego w weekend mieli zmierzyć się z Sokołem Serock. Spotkanie nie dojdzie do skutku. - Wraz z trenerem przeciwników doszliśmy do wspólnego wniosku, by odpuścić grę. Spotkamy się o punkty już w trzeciej kolejce, więc nie ma sensu teraz walczyć w meczu kontrolnym - mówi szkoleniowiec.

» Wasze komentarze

michal @ 13:18, 16.07.2021r. IP: *.*.48.8

Zdecydowanymi faworytami Ołdaki oraz Różan

do michal @ 16:28, 16.07.2021r. IP: *.*.102.93

zapomniałeś jeszcze o Myszyńcu, oni zawsze są faworytami

michal @ 17:51, 16.07.2021r. IP: *.*.48.8

W tym sezonie do spadku raczej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo