« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gręda walczył z dużo cięższymi. Doszedł do finału

W ostatnią sobotę w Sochaczewie stolicy amatorskiego MMA w Polsce odbyła się już 201. edycja najlepszych amatorskich zawodów MMA w naszym kraju. Wziął w niej udział reprezentant Victorii Ostrołęka Dominik Gręda. Z powodu braku rywali w kategorii wagowej 84 kg wśród juniorów wystartował w wyższej kategorii. 


Dominik pojawił się na starcie wśród zawodników do 93 kg. - Nasz zawodnik nie boi się wyzwań i to udowodnił na maciej, pewnie wygrywając walkę półfinałową z Ksawerym Motasaka z klubu Fight Center Dobre Miasto. W finale spotkał się z bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem Szymonem Woszczyńskim z Shooters Konin - mówi Daniel Zaręba, szkoleniowiec Victorii.

Reklama

W tym starciu przeciwnik obalił naszego zawodnika i kontrował walkę w parterze i to o jego zwycięstwie zdecydowali sędziowie. - Nie można wiecznie wygrywać. Znając Dominika pierwsza porażka w jego karierze na pewno jeszcze bardziej zmotywuje go do dalszej ciężkiej pracy na treningach - dodaje.

Reklama

Dominik Gręda oprócz tego, że reprezentuje Victorię trenuje BJJ w klubie Berserkers Team Ostrołęka z trenerami: Pawłem Skuzą i Gabrielem Majkiem.

Odsłon: 1289
Komentarzy: 0
09:32, 19.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. 'Jestem gotowy jak nigdy'

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. "Jestem gotowy jak nigdy"

W sobotę po raz 16. do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran" w Suwałkach zmierzy się z Marcosem Jesusem Cornejo podczas gali Knockout Boxing Night 16. Polak jest niepokonany i ma nadzieję, że tak się stanie również po walce z zawodnikiem z Argentyny. 

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Już w sobotę w Suwałkach odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16. W stawce pojawił się Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran", który ma 15 wygranych w zawodowym ringu sprawdzi się z Marcosem Jesusem Cornejo. To doświadczony Argentyńczyk. 

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Jeszcze niedawno był zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Teraz czeka go kolejna walka. Emil Chorążewicz będzie rywalizował z Dominikiem Parolem podczas I Charytatywnej Gali Kickboxingu z okazji 77. rocznicy pamięci o kombatantach walczących w Powstaniu Warszawskim oraz podczas II Wojny Światowej.

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Przykra niespodzianka dla Pawła Żarnocha. Zawodnik rodem z Ostrołęki miał stoczyć trzecią walkę zawodową. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego miał zmierzyć się z Jakubem Dobrzyńskim podczas gali Challenger's Boxing Night 2, która odbędzie się już dzisiaj.

Trudne zadanie Żarnocha

Trudne zadanie Żarnocha

Przed Pawłem Żarnochem rodem z Ostrołęki trzecia walka zawodowa. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w premierowym występie pokonał Radosława Rudiuka. Kilkanaście tygodni temu były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego, a obecnie szkolony przez Jarosława Kabata spotkał się z Wołodimirem Yeromenko.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo