« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Maciuszko zagra w Narwi

Po podpisaniu umów z: Maciejem Staszczukiem, Marcinem Kraska, Pawłem Dzbeńskim i Damianem Gałązką, kolejnym graczem, który będzie występował w Narwi Ostrołęka jest Mateusz Maciuszko. 21-latek rozpoczynał przygodę z piłką w LUKS Czerwin. Następnie grał w ekipie MKS Małkinia. 


Następne cztery sezony to już MOSP Białystok, w którym dane mu było grać w Centralnej Lidze Juniorów. Także w MOSP-ie Mateusz zadebiutował w piłce seniorskiej, zaliczając 25 meczów i 3 bramki w IV lidze. Sezon 2019/20 niestety stracił – jesienią leczył kontuzję, a gdy przyjechał do Małkini odbudować się, runda wiosenna została odwołana ze względu na epidemię koronawirusa. W minionym sezonie, kiedy zaczął grać, był już podstawowym zawodnikiem MKS-u, grając w środku pola. Na jednym z jego meczów był trener Andrzej Sieradzki, zwracając uwagę na Maciuszkę.

Reklama

Niemal pewne jest, że z Narwią pożegna się Michał Borkowski, który planuje przeprowadzkę z Ostrołęki (sprawy rodzinne). W takim przypadku wysoki lewonożny obrońca wydaje się być jego naturalnym następcą. Póki co postawa na treningach i występ w meczu zdają się potwierdzać tę tezę.

Odsłon: 4263
Komentarzy: 1
11:41, 20.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pięć goli w meczu Narwi

Pięć goli w meczu Narwi

Piłkarze z Ostrołęki zakończyli serię gier treningowych. Zespół Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem sezonu spotkał się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. W meczu podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego padło pięć goli. 

Narew przed próbą generalną

Narew przed próbą generalną

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Narwi zagrają ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Ostrołęczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie mogą doczekać się pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Cztery gry Narwi II

Cztery gry Narwi II

Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają cztery mecze kontrolne. Narew II Ostrołęka w tym czasie wystąpi również w meczu Pucharu Polski. 

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Przed zespołem z Rzekunia drugie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego w sobotę o godz. 17:00 zagrają u siebie z KS Śniadowo. Rzekunianka szlifuje formę przed startem w Klasie Okręgowej.

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego w weekend mieli zmierzyć się z Sokołem Serock. Spotkanie nie dojdzie do skutku. - Wraz z trenerem przeciwników doszliśmy do wspólnego wniosku, by odpuścić grę. Spotkamy się o punkty już w trzeciej kolejce, więc nie ma sensu teraz walczyć w meczu kontrolnym - mówi szkoleniowiec.

» Wasze komentarze

Realny @ 13:32, 21.07.2021r. IP: *.*.93.101

Chyba najbardziej rozsądny transfer. Młody obiecujący i mający przyszłość przed sobą zawodnik

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo