« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 


 

Podolak i Woźniak w finale pokonali parę Krzysztof Bułkowski/Adam Styła wynikiem 4:6, 6:4, 10:7, tym samym rewanżując się za porażkę w fazie grupowej, o której losach również decydował super tie-break.

Reklama

Zwycięska drużyna najpierw w fazie grupowej pokonała duet Paweł Murach/Mateusz Matyczak 6:2, 4:6, 10:7, a następnie swoją wyższość potwierdzili w półfinale ponownie z nimi wygrywając również w trzech setach 6:4, 2:6, 10:2.

Na fazie półfinału swoją przygodę z turniejem zakończyła również para deblowa w składzie Sebastian Szczechowiak/Krzysztof Brakoniecki. Swój znakomity występ w sobotnich rozgrywkach przypieczętowali świetnym meczem półfinałowym z parą Styła/Bułkowski, gdzie zaczęli mecz od prowadzenia, jednak nie wystarczyło to na doświadczony zespół z Łomży i przegrali to spotkanie z wynikiem 3:6, 2:6.

Piąte miejsce w turnieju przypadło drużynie Maciej Kurowicki/Marcin Laskowski. Okazali się oni lepsi od drużyny Roman Szkopek/Piotr Charyton, która zajęła szóste miejsce, pokonując ich 6:4, 6:3. Wyniki można znaleźć w tym miejscu.

Reklama

Organizatorzy chcieli podziękować Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego na czele z dyrektorem delegatury w Ostrołęce Mariuszem Popielarzem za wspaniałe nagrody i puchary oraz miastu Ostrołęka i MZOS-TiIT w Ostrołęce za pomoc w organizacji naszej imprezy.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki

Więcej zdjęć: Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki

Odsłon: 15983
Komentarzy: 0
11:46, 13.08.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo