« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.


 

Organizatorem wydarzenia są Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Udział w zawodach jest bezpłatny, a na uczestników czekają puchary ufundowane przez przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego oraz medale i nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Reklama

Turniej jest bezpłatny dla wszystkich uczestników, ale trzeba dokonać wcześniejszego zgłoszenia pod numerem tel. 722 055 267. Początek rywalizacji został zaplanowany w poniedziałek, 23 sierpnia na godz. 9:00.

Turniej zapoczątkuje jednocześnie ostatni cykl zajęć organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miastem Ostrołęka. Bezpłatne wakacyjne szkolenie tenisowe będzie miało miejsce w dniach 24-27 sierpnia na boisku wielofunkcyjnym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 - ul. Papiernicza 1 w Ostrołęce.

Reklama

Dzieci i młodzież 16:00 - 18:30
Dorośli 19:00 - 21:30
Zapisy SMS pod numerem tel. 502 623 077 u trenera prowadzącego zajęcia Leszka Bieżuńskiego.

Odsłon: 16966
Komentarzy: 0
11:21, 18.08.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo