« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Roicka z rekordem życiowym

Izabela Roicka z UKS Siódemka Ostrołęka wystartowała w Ciechanowie w pierwszym po wakacjach mityngu lekkoatletycznym. Zawodniczka z naszego terenu wystąpiła w biegu na 80 m przez, płotki zajmując czwarte miejsce.


 

Wygrała Aleksandra Jagiełło ze Sprintu 2020 Warszawa - 11,71 s, a druga była Wiktoria Jaworska z AZS-AWF Warszawa - 12,03 s. To aktualnie odpowiednio trzeci i szósty wynik w Polsce na tym dystansie.

Reklama

Iza Roicka osiągnęła dwukrotnie (w eliminacjach i finale) ten sam czas - 12,94 s, poprawiając swój rekord życiowy o prawie 0,5 s.

Odsłon: 5077
Komentarzy: 0
20:42, 31.08.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre starty Siódemki

Dobre starty Siódemki

W miniony weekend przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka startowali w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wśród blisko 700 zawodników, nieźle wypadły: Oliwia Półtorak  i Kornelia Rusiłowicz.

Dobre skoki i pchnięcia naszych

Dobre skoki i pchnięcia naszych

Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów mają za sobą kolejny start. Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zmagali się podczas I Halowego Mitingu Kontrolnego WMOZLA w hali warszawskiego AWF.

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

5 lutego o godzinie 7:00 rozpocznie się bieg w zimowej - takie nadzieje mają organizatorzy - scenerii po leśnych duktach Kurpiowszczyzny. Podobnie jak w latach ubiegłych, trasa będzie prowadzić po jednej pętli o o długości 25 km. Można ją pokonać jeden raz lub dwukrotnie, ale tym razem jest dodatkowy wariant. Można zawrócić na 8 km.

Sala blisko rekordu życiowego

Sala blisko rekordu życiowego

W ostatnia sobotę odbyło się w Polsce kilka mityngów halowych, w których wystartowało około 2500 zawodników, w tym ponad 850 w Spale, gdzie zawody trwały 11 godzin. Właśnie tam po okresie ciężkich treningów wystartowali zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego. 

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą pierwszy start w tym roku. Aleksandra Dobkowska podczas zgrupowania kadry narodowej w skoku wzwyż w Toruniu wzięła udział w ogólnopolskim mitingu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo