« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.


 

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane drogą elektroniczną: lub telefonicznie (SMS): 570 060 071 do 9 września, ewentualnie w dniu rozgrywania turnieju w miarę wolnych miejsc. System rozegrania turnieju zależy od ilości zgłoszeń w poszczególnych kategoriach. Walka będzie toczyć się aż na dziesięciu stołach. W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, miejscowość, telefon oraz kategorię.

Reklama

Turniej będzie rozgrywany w trzech kategoriach: mistrz powiatu (mieszkańcy powiatu makowskiego) od godz. 8:30, weteran (zawodnicy powyżej 60 lat) od godz. 10:00 oraz open (wszyscy chętni) od godz. 12:00. Wpisowe do turnieju dla zawodników/zawodniczek w kwocie 20 zł od uczestnika będzie pobierane w gotówce, podczas potwierdzania obecności w dniu turnieju.

Nagrodami w kategoriach mistrz powiatu, weteran powyżej 60 lat będą: miejsca 1-3 puchary, dyplomy, bony towarowe: 200 zł, 100 zł, 50 zł. W grupie open: miejsca 1-3 puchary, dyplomy, bony towarowe: 400 zł, 200 zł, 100 zł.

Reklama

Organizatorami zmagań są: ULKS Macovia Maków Mazowiecki, Starosto Powiatowe - Zbigniew Deptuła, burmistrz Miasta Maków Maz - Tadeusz Ciak. Osoby odpowiedzialne za organizację turnieju: Janusz Gołyś -509 565 149, Grzegorz Kaszuba - 570 060 071

Celem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestnikom, jako organizator zobowiązujemy się bezwarunkowo stosować do obostrzeń wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz wprowadzonych przez władze sanitarne. Dane personalne podane przy zgłoszeniu do zawodów, mogą zostać wykorzystane wyłącznie w przypadkach informacyjnych związanych z COVID-19.

Odsłon: 13541
Komentarzy: 0
09:45, 08.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo