Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Narew przegoniła Żbik (zdjęcia, wideo)

Znakomity występ Narwi. Piłkarze z Ostrołęki już po 45 minutach byli niemal pewni wywalczenia trzech punktów. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego rozpoczęli z wysokiego "C" i po kilkunastu minutach wygrywali różnicą trzech goli.

Prowadzenie naszym dał Marcin Kraska. 25-latek zdobył drugiego gola w sezonie. Przed rozgrywkami dołączył do ekipy z Ostrołęki z KS CK Troszyn. W 22 minucie gospodarze ponownie mieli powody do zadowolenia. Cezarego Osucha pokonał Kamil Jastrzębski. Nie minęło 180 sekund, a gratulacje odbierał Piotr Strzeżysz. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Damian Gałązka.

Druga połowa toczyła się w dużo spokojniejszym tempie. Miejscowi mający tak dużą przewagę mogli skupić się na dokładniejszym rozgrywaniu piłki. Goście z Nasielska zdołali zdobyć gola honorowego za sprawą Marcina Chyczewskiego.

Narew Ostrołęka - Żbik Nasielsk 4:1 (4:0)
Bramki: Kraska 11', Jastrzębski 22', Strzeżysz 25', Gałązka 43' - Chyczewski 61'.
Narew: Stepnowski - Ziemak, Niedźwiecki, Ochrimenko, Dzbeński, Maciuszko (80' Dąbrowski), Jastrzębski (72' Staszczuk), Strzeżysz, Kraska (46' Szmigiel), Gałązka (89' Szklanko), Olesiński.
Żółte kartki: Strzeżysz, Szmigiel, Kraska.