« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrowski jest najlepszy! Trzy złota ostrołęczanina

Wielki sukces w karierze sportowej Łukasza Ostrowskiego. 32-latek podczas targów FIWE Fitness Trade Show wystąpił w zawodach z serii Słodkiewicz Classic. Co zrobił? Jak sam mówi, wszystko przerosło jego najśmielsze oczekiwania. Nasz człowiek został potrójnym mistrzem!


 

Ostrowski zdobył złoto w debiutach w kategorii kulturystyki klasycznej, był pierwszy wśród seniorów w kategorii kulturystyki klasycznej oraz triumfował w grupie overall, czyli został mistrzem mistrzów w kategorii kulturystyczna w całych zawodach.

Reklama

- Powiem szczerze, że liczyłem na dobre miejsce, ale nie spodziewałem się takiego sukcesu. Forma, jak pokazały zwycięstwa, jest życiowa. Jestem ambitnym sportowcem i oczywiście są szczegóły, które chcę poprawić, by być jeszcze lepszą wersją siebie - mówi Łukasz Ostrowski.

Reklama

32-latek na siłowni spędza od 12 do 15 godzin tygodniowo. Spełnia swoją pasję już od 17 lat. - Do zmagań przygotowywałem się w klubie KSS Kuźnia Ostrołęka, a nad moją formą czuwa niezawodny Kamil Strumiński. Dziękuję za każdą okazaną pomoc - dodaje.

Odsłon: 5010
Komentarzy: 1
11:08, 12.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekordy życiowe Więcha i Płodziszewskiego

Rekordy życiowe Więcha i Płodziszewskiego

W Ostrowi Mazowieckiej odbył się I Memoriał Zygmunta Klepackiego w podnoszeniu ciężarów. Klub Atleta Ostrołęka na zaproszenie UOLKA Ostrów Mazowiecka pod opieką Jakuba Borkowskiego reprezentowało dwóch zawodników: Igor Więch i Aleksander Płodziszewski.

Łowili ryby wspominając Jarosława Rykowskiego (zdjęcia, wideo)

Łowili ryby wspominając Jarosława Rykowskiego (zdjęcia, wideo)

Na zbiorniku Wykrot odbyły się zawody wędkarskie w formule spławik  - II Memoriał im. Jarosława Rykowskiego W zmaganiach wzięło udział 43 zawodników z Makowa Mazowieckiego, Różana, Ostrowi, Szczytna, Olsztyna, Białegostoku, Wyszkowa oraz z Ostrołęki. Zawodnicy rywalizowali w jednej czteroipółgodzinnej turze.

Zagraj w szachy

Zagraj w szachy

Klub MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza wszystkich miłośników króla i królowej do wzięcia udziału w Otwartym Dniu Szachowym dla dzieci i rodziców. 

Zarzycki z dużym sukcesem i wielkim sercem

Zarzycki z dużym sukcesem i wielkim sercem

Wojciech Zarzycki jest Przewodniczącym Rady Miasta Ostrołęki. 50-latek w ostatnich dniach dokonał czegoś niezwykłego. Podczas mistrzostw Polski w triathlonie - Ironman wywalczył wysokie miejsce, pobił własny rekord, ale co najważniejsze przekazał medal oraz nową koszulkę kolarsko-triathlonową na licytację.

Szachowe batalie dzieci i młodzieży

Szachowe batalie dzieci i młodzieży

Turniej szachów był ostatnim wydarzeniem dla dzieci i młodzieży w ramach Sportowych Wakacji w Mieście 2021. W sali sportowej Parku Wodnego do rywalizacji przystąpiło piętnastu młodych szachistów.

» Wasze komentarze

Paweł @ 22:46, 12.09.2021r. IP: *.*.32.91

Takiego mistrza kiedyś na rękach nosiłem :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo