« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pietruczuk z triumfem

Zawodnik Victorii Ostrołęka wygrał walkę podczas Warszawskiej Grandy na pięści, która odbyła się podczas największych targów fitness w Polsce - "FIWE". 12 września Marek Pietruczuk wzniósł ręce w geście triumfu.


 

W kategorii wagowej do 67 kg senior nasz zawodnik spotkał się z reprezentantem klubu Fenix Fight Club Warszawa Janem Sadowskim. Marek kontrolował całą walkę, wygrywając każdą z rund. Był to start kontrolny, a już za dwa tygodnie kolejne wyzwanie przed naszym zawodnikiem. Wystąpi na Bieszczadzkiej Zadymie Pięściarskiej. Gala odbędzie się 25 września w Sanoku.

Reklama

- Walczyłem z zawodnikiem, który nie był wysoko w rankingu, ale każde zwycięstwo cieszy. Jestem zadowolony ze swojego występu. Byłem bardzo dobrze przygotowany przez trenerów: Daniela Zarębę i Pawła Czartoryskiego - mówi 27-latek.

 

Odsłon: 3904
Komentarzy: 0
08:05, 13.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Najbliższa niedziela będzie stała pod znakiem Ligi Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbędzie się niemal 40 walk w formułach K1 i boksu. Rozpoczęcie ligi zaplanowane jest od godz 11:00. 

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Znakomity występ podczas mistrzostw Polski MMA zanotował Dominik Gręda. Podopieczny Daniela Zaręby z Victorii Ostrołęka sięgnął po tytuł najlepszego w kraju w stolicy amatorskiego MMA, czyli w Sochaczewie. Nasz reprezentant mierzył się w kategorii juniorów do 84 kg.

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

1 października w Kleszczowie odbędzie gala HFO 10: Solpark II. Kibiców z Ostrołęki i powiatu najbardziej będzie interesowało starcie Karola Łasiewickiego, który zmierzy się z Mateuszem "Niedźwiedziem" Kopciem. Gala będzie transmitowana przez TVP Sport. 

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

17. wygrana Przemysława Zyśka w zawodowym ringu. "Ostrołęcki Taran" nie dał szans rywalowi reprezentantowi Nikaragui. David Bency był tłem dla 29-latka. Walka skończyła się w piątej rundy. 

'Ostrołęcki Taran' wchodzi do ringu

"Ostrołęcki Taran" wchodzi do ringu

Już w sobotę kolejną walkę w zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk, który zawalczy z zawodnikiem z Nikaragui podczas KnockOut Boxing Night w Mrągowie. "Ostrołęcki Taran" ma na koncie 16 wygranych z rzędu!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo