« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Budziłek i Wilczewska z triumfami w stolicy

12 września reprezentanci UKS Siódemki Ostrołęka wzięli udział w Warszawskiej Lidzie Lekkoatletycznej, która odbyła się na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W zawodach zawodnicy naszego klubu wywalczyli dwa zwycięstwa. 


 

W biegu na 800 m bezapelacyjnie po 300-metrowym finiszu wygrała kadzidlanka Martyna Budziłek, osiągając czas 2:15,60 s, co jest jej nowym rekordem życiowym. Drugie zwycięstwo - w rzucie oszczepem młodziczek odniosła pochodząca z Troszyna 12-letnia Kinga Wilczewska, która wynikiem 22,89 m o ponad 3 metry poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy.

Reklama

Piąte miejsce w biegu na 400 m zajęła Izabela Marcińczyk - 61,31 s, co pozwoliło jej poprawić rekord życiowy o prawie sekundę. Iza startowała także na 600 m, gdzie z czasem 2:27,07 s uplasowała się na szóstej pozycji.

Piąte miejsce w skoku w dal młodziczek wywalczyła Julia Pyskło z nowym rekordem życiowym - 3,73 m. Julia biegała także na 100 m, gdzie osiągnęła czas 16,10 s. Szósta w skoku w dal młodziczek była Michalina Mierzejewska - 3,63 m, a na 100 m osiągnęła czas 16,67 s.

Reklama

Siódmą pozycję w biegu na 800 m zajęła Małgorzata Wierzbowska - 2:28,25 s. Wynik jest jej nowym rekordem życiowym poprawionym o dwie sekundy. Tę samą lokatę wśród młodziczek na dystansie 400 m wywalczyła Kornelia Rusiłowicz - 69,70 s.

Odsłon: 4143
Komentarzy: 0
16:52, 14.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Budziłek najszybsza

Budziłek najszybsza

W Warszawie odbył się miting lekkoatletyczny. W zmaganiach wzięły udział trzy zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka. Martyna Budziłek okazała się najszybsza.

Roicka z dwoma medalami. Sala i Mrozek na piątek pozycji

Roicka z dwoma medalami. Sala i Mrozek na piątek pozycji

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podczas Mistrzostw Mazowsza Młodzików przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka. W sumie klub do rywalizacji wystawił trójkę lekkoatletów. Efekt? Trzy medale.

Goździewski piąty i z rekordem klubu. Dobry występ Wołosza i Dzwonkowskiego

Goździewski piąty i z rekordem klubu. Dobry występ Wołosza i Dzwonkowskiego

W Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza do lat 16 w lekkiej atletyce. UKS Clan Ostrołęka reprezentowało trzech zawodników: Paweł Goździewski, Wiktor Wołosz i Konrad Dzwonkowski. Wszyscy spisali się bardzo dobrze.

Dwa złota Miłosza, jedno Oliwii. Srebro Igora, a brąz Michała

Dwa złota Miłosza, jedno Oliwii. Srebro Igora, a brąz Michała

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, ciągłych opadów deszczu i temperatury oscylującej w okolicach 10° C, pełne medali i nowych rekordów życiowych starty w Ciechanowie podczas Mistrzostw Mazowsza do lat 16 zanotowali na swoim koncie reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka.

Przygoda życia Magdaleny Żebrowskiej

Przygoda życia Magdaleny Żebrowskiej

Bardzo dobry start na zakończenie sezonu zaliczyła Magdalena Żebrowska. 25-latka pochodząca z Lelisa wzięła udział w drugiej edycji Kip Keino Classic, który odbył się w stolicy Kenii w Nairobi. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, a obecnie reprezentująca barwy AZS AWF Katowice wywalczyła drugie miejsce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo