Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Legia klęknęła w Ostrołęce. Kołakowski: Kibice ponieśli nas do triumfu (zdjęcia)

Znakomite otwarcie sezonu dla siatkarzy SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego na inaugurację rozgrywek II ligi juniorów spotkali się z zespołem Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Nasi zwyciężyli w trzech setach!

- Byliśmy dobrze przygotowani do meczu. Mamy za sobą okres przygotowawczy, w którym pracowaliśmy długo i ciężko. Zagraliśmy pierwszy mecz o punkty. Może nie wszystko poszło po naszej myśli, ale wspaniali kibice ponieśli nas do triumfu. Widzowie podnieśli poziom widowiska i całościowo wyglądało to naprawdę ciekawie - mówi Jan Kołakowski.

18-letni atakujący dodaje, iż zespół potrzebuje jeszcze czasu. - Musimy się zgrać i poprawić niektóre elementy, alby wszystko było na wyższym poziomie. Oczywiście, cieszy nas zwycięstwo. Chcemy dalej wygrywać i podnosić swój poziom. Wierzymy w sukces - dodaje.

SPS Volley Ostrołęka - Legia Warszawa 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)
SPS Volley: Aleksander Szewczyk, Jakub Dmochowski, Adrian Dobkowski, Marcin Sadowski, Paweł Dąbkowski, Jan Kołakowski, Kacper Brzostek (libero), Krystian Białobrzewski (libero) oraz Filip Kułas, Szymon Majkowski.

SPS Volley Ostrołęka - Legia Warszawa (II liga juniorów)

Więcej zdjęć: SPS Volley Ostrołęka - Legia Warszawa (II liga juniorów)

Odsłon: 8235
Komentarzy: 3
10:06, 15.09.2021r.

Juniorzy z Ostrołęki grają jak z nut

Piąty mecz i piąta wygrana SPS Volley Ostrołęka. Juniorzy walczący w rozgrywkach II ligi udanie rozpoczęli rundę rewanżową. podopieczni Dominika Zalewskiego w trzech setach ograli Legię Warszawa. Co ciekawe, Jan Kołakowski i spółka mają komplet punktów i w tym sezonie nie przegrali ani jednego seta!

SPS Volley zagra z Herkulesem

Siatkarze z Ostrołęki już w najbliższą niedzielę zainaugurują rozgrywki III ligi przed własną publicznością. Podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają z Herkulesem Sulejówek, który na inaugurację uległ 0:3 WTS Klondaik Warka. SPS Volley również ma za sobą słaby start. Nasi ulegli 0:3 Żyrardowskiemu Stowarzyszeniu Siatkówki Len.

Juniorzy SPS Volley są bezbłędni

Znakomite zakończenie pierwszej rundy II ligi juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego bez straty seta pokonali Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki LEN Żyrardów. Co więcej, nasi gracze w czterech meczach wywalczyli komplet punktów i za każdym razem wygrywali w trzech setach.

Siatkarze zaczynają walkę

Beniaminek III ligi - SPS Volley Ostrołęka już w niedzielę rozegra pierwsze spotkanie o punkty. Podopieczni Arkadiusza Piasty zmierzą się na wyjeździe z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki Len. Przed naszą ekipą długi sezon. W stawce jest dziesięć zespołów, które będą mierzyć się systemem mecz-rewanż.

SPS Volley wbił 'trójkę' Trójce (zdjęcia, wideo)

SPS Volley wbił "trójkę" Trójce (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Dominika Zalewskiego nie mają zamiaru się zatrzymywać. Juniorzy SPS Volley wygrali trzeci mecz z rzędu w II lidze. Tym razem ostrołęczanie nie dali większych szans Trójce Kobyłka. Spotkanie skończyło się po trzech setach. Wcześniej nasi wygrali 3:0 z Huraganem Wołomin oraz w takim samym stosunku z Legią Warszawa.

Paweł @ 10:29, 15.09.2021r. IP: *.*.24.76