Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Co tam się stało? Trener Narwi wpadł na boisko i został bohaterem!

Cztery bramki padły w spotkaniu Iskry Krasne z Narwią Ostrołęka w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wydarzeniem było pojawienie się na boisku Andrzeja Sieradzkiego. 34-latek wszedł na plac gry w 70 minucie i zaliczył dwie asysty!

Już przed spotkaniem szkoleniowiec naszych mówił, że da odpocząć kilku ze swoich podopiecznych, by byli gotowi na starcie z Wisłą II w Płocku. Trener Narwi został zgłoszony do rozgrywek i wybiegł na boisko. Były zawodnik: KS Łomianki, GLKS Nadarzyn, Zrywu Sobolew, Jutrzenki Cegłów, Wulkana Zakrzew, Legionu Głowaczów, Fenixu Siennica i Promnika Łaskarzew został bohaterem końcówki meczu.

Cztery minuty po wejściu na boisko zaliczył asystę przy trafieniu Macieja Staszczuka. W ostatniej minucie ta sama para zapewniła triumf naszym aż 4:0. Prowadzenie ostrołęczanom dał Adam Szklanko, finalizując głową centrę z rzutu wolnego Damiana Gałązki. Zawodnik, który przeniósł się do niebiesko-czerwonych przed sezonem z KS CK Troszyn podwyższył po sytuacji sam na sam z bramkarzem w 56 minucie.

W spotkaniu pucharowym do składu wrócił Bartosz Bieńkowski, zaś pierwszy mecz w seniorskiej drużynie czwartoligowca zanotował Błażej Babicz.

Iskra Krasne - Narew Ostrołęka 0:4 (0:1)
Bramki: Szklanko 28', 56', Staszczuk 74', 90'.
Narew: Radczenko - Banach (70' Babicz), Kaczorek, Ochrimenko, Kubeł, Białobrzeski (70' Sieradzki), Dąbrowski (46' Szmigiel), Szklanko (76' B. Bieńkowski), Karwowski, Gałązka (65' Ziemak), Staszczuk.

Odsłon: 10380
Komentarzy: 11
18:44, 15.09.2021r.

Sobotnia radość troszynian w Raszynie?

Przed zespołem Michała Złotkowskiego spotkanie wyjazdowe. W sobotę o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozpocznie bój z KS-em Raszyn. Przed tygodniem rywale ulegli 0:1 Józefovii Józefów. Z kolei nasi zremisowali 1:1 z Oskarem Przysucha.

Narew. Jeśli chcą przedłużyć nadzieje, muszą wygrać

To bodaj najważniejszy mecz w tym sezonie dla Narwi. Ostrołęczanie, którzy zajmują trzecie miejsce w V lidze podejmą wicelidera - Makowiankę Maków Mazowiecki. W przypadku zwycięstwa gości, na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek, urośnie aż do dziesięciu punktów.

ULKS zbije Kryształ? Rzekunianka powtórzy wyczyn Kurpika?

Ale to będzie ciekawa kolejka. Przed tygodniem Kurpik Kadzidło pokonał 1:0 Wkrę Żuromin. Dla rywali była to pierwsza porażka w sezonie. Druga może zdarzyć się w sobotę. Tym razem wicelidera sprawdzi zespół z Rzekunia. ULKS Ołdaki jedzie do Glinojecka, zaś Kurpik zagra na obiekcie Konopianki.

Nasze ekipy powalczą o punkty w Klasie A

Przed nami 18. kolejka w Klasie A. Jedyną ekipą, która zagra u siebie będzie Bartnik Myszyniec. Przed tygodniem zespół Adriana Wajdy zremisował 2:2 ze Świtem. Baranowianie jadą do Szreńska. Narew II wybiera się do Karolinowa, zaś GKS Łyse zawita na obiekt FC 2012 Różan.

Czy Turbina będzie niepokonana?

Przed nami trzecia kolejka III edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Dzisiaj na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza odbędzie się sześć spotkań.

kibic @ 19:16, 15.09.2021r. IP: *.*.155.114

Z logicznego myślenia (poczekamy na wszystkie wyniki) najbliżej nam do Troszyna

Fajnie @ 20:06, 15.09.2021r. IP: *.*.143.162

Fajnie, fajnie ale bohaterem to by został jakby przegrywali 1:0 i wygrali 1:2 pozdrawiam

Michał @ 22:01, 15.09.2021r. IP: *.*.28.217

Brawo trener !!!! To teraz trener kurpika na boisko przełamać złą passe ale nie gdzieon z tym brzuchem szybciej trener Rzekunianki by dał rade a nawet coś strzelił nawet , suoer Narew i trener w Płocku mysle ze wygracie jestescie w formie gratulacje

Kibic @ 22:06, 15.09.2021r. IP: *.*.48.66

No faktycznie, ale mi bohater.... wszedł w 70 minucie i to nie on kończył akcje, a Maciej i Adam to nic nie zrobili???? Bardzo spersonalizowamy artykuł.... feee

Ki2 @ 22:13, 15.09.2021r. IP: *.*.48.66

A ta apropo.. po kiego ... trener wchodzi na boislo, mie ma już komu? Taka bidna w zawodników ta Narew? Czy jeszcze chce się pokazać? I liczy, że wezmą go do Real-u?

Gacek @ 08:44, 16.09.2021r. IP: *.*.154.57

Nie zesrajcie się tą narwią

Ki3 @ 09:41, 16.09.2021r. IP: *.*.133.118

A reszta drużyny to się nie liczy? Tylko trener?

Fuzi @ 14:43, 16.09.2021r. IP: *.*.105.212

Młody chłopak a chyba w 10 klubach grał

riko @ 15:10, 16.09.2021r. IP: *.*.73.140

Gacek nie zesraj się ze swoją zawiścią :)

Zygmunt @ 15:38, 16.09.2021r. IP: *.*.155.96

Co to komu przeszkadza, że trener grał jako zawodnik.Jest zgłoszony jako grający trener i nikomu nic do tego że zagrał. Krytykanci to ludzie życzący Narwi jak najgorzej!

kibic piłki @ 09:57, 17.09.2021r. IP: *