« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Test Coopera już wkrótce. Weźmiesz udział?

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera. Test odbędzie się 25 września na stadionie miejskim w Ostrołęce. Organizatorzy zapraszają wszystkich, zarówno doświadczonych, jak i początkujących zawodników, niezależnie od wieku, pochodzenia społecznego czy też sprawności fizycznej. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach.


Jeżeli ktoś już uczestniczył w teście wcześniej, organizatorzy zapraszają do spróbowania pobicia swojego dotychczasowego wyniku. Zapraszamy, aby w Roku Norwidowskim 2021 wspólnie poprzez bieg (jeden z Biegów w Teście Coopera pod nazwą „Bieg Norwidowski”) upamiętnić postać patrona liceum C. K. Norwida - wybitnego poety w 200-lecie jego urodzin. Włączmy się do ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie. Udział w teście jest nieodpłatny.

Reklama

Uczestników testu czekają nagrody - niespodzianki. Zapisy i więcej informacji na stronie klubu UKS Clan www.uks-clan.cba.pl, www.testcoopera.pl, www.etspolska.pl. Zgłoszenia potrwają do 23 września lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Niepotwierdzone rezerwacje przepadają.

Patronat nad imprezą objęli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce, Paweł Rafał Natkowski.

Reklama

Program minutowy
9:00 - Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
10:00 - Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 min., wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
10:30 - Bieg najmłodszych z rodzicami
11:00 - Bieg dzieci i młodzieży
11:30 - 12:00 - Biegi open
12:30 - Bieg Norwidowski
13:00 - Bieg po rekord
13:30 - Bieg Solidarności                                             
14:00 - Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i zawodów przeprowadzonych podczas Narodowego Dnia Sportu (NDS) i Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

Odsłon: 3649
Komentarzy: 3
10:59, 16.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg Kolejarza już po raz szósty

Bieg Kolejarza już po raz szósty

Blisko dwieście zawodniczek i zawodników znalazło się na liście startowej VI Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Uczniowski Klub Sportowy Mag ponownie zaprosił mieszkańców miasta do wspólnej rywalizacji.

Budziłek najlepsza w Olsztynie

Budziłek najlepsza w Olsztynie

W minioną sobotę ruszyła IX edycja zorganizowanych w kilku miastach Polski cyklu pięciu biegów przełajowych na dystansie 5 km pod wspólna nazwą CityTrial. W ramach tego cyklu w Olsztynie wystartowała Martyna Budziłek, która osiągając czas 18 minut 38 sekund zwyciężyła w kategorii kobiet.

Pobiegnij 11 listopada. Ruszyły zapisy!

Pobiegnij 11 listopada. Ruszyły zapisy!

Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z MOSiR-em w Puławach, Radą i Urzędem Miasta Puławy, Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach zapraszają wszystkich do udziału w XXXI Ogólnopolskich Biegach Niepodległości, które odbędą się 11 listopada.

Budziłek najlepsza w Olsztynie

Budziłek najlepsza w Olsztynie

Po serii startów na 800 m na stadionie i starcie na 4 km w przełaju najlepsza zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Martyna Budziłek postanowiła sprawdzić się w zupełnie innej konkurencji wytrzymałościowej. W niedzielę zadebiutowała w V Ukiel Olsztyn Półmaratonie. Debiut wypadł okazale.

Przemek Dąbrowski z drugim miejscem

Przemek Dąbrowski z drugim miejscem

Kolejny sukces Przemysława Dąbrowskiego podczas 9 PKO Rzeszów Maraton. 32-latek z naszego powiatu dotarł na metę w stolicy Podkarpacia jako drugi zawodnik w całej stawce. Lubi tam się pojawiać. To piąty start w Rzeszowie i piąte podium. Do zwycięzcy stracił zaledwie osiem sekund.

» Wasze komentarze

Ato Jabari Boldon @ 14:31, 16.09.2021r. IP: *.*.131.7

Ciekawi mnie czy nasz szacowny Prezydent pobiegnie?

9-14 @ 14:51, 16.09.2021r. IP: *.*.157.90

Szkoda, że bieg nie trwa od 6:00 do 22:00
Rozwleczona ta impreza jak flaki z olejem :(

jack @ 17:24, 16.09.2021r. IP: *.*.251.90

Miejmy nadzieje że wystartuje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo