« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przygoda życia Magdaleny Żebrowskiej

Bardzo dobry start na zakończenie sezonu zaliczyła Magdalena Żebrowska. 25-latka pochodząca z Lelisa wzięła udział w drugiej edycji Kip Keino Classic, który odbył się w stolicy Kenii w Nairobi. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, a obecnie reprezentująca barwy AZS AWF Katowice wywalczyła drugie miejsce.


 

Podopieczna Roberta Nazarkiewicza w najlepszej próbie uzyskała 6,52 m i prowadziła w konkursie skoku w dal. W ostatniej serii przeskoczyła ją Milica Gardasevic z Serbii, która zanotowała 6,68 m. Na najniższym stopniu podium stanęła zawodniczka z Rumunii - Alina Rotaru z wynikiem 6,50 m.

Reklama

- Pięknie wyszło na koniec sezonu. Starty w Koszycach i Innsbrucki traktowałam jako lekcję, a w Nairobi miałam pokazać swoją wartość. Cieszę się z uzyskanego wyniku. To optymistyczny akcent na przyszłość - mówi Magdalena Żebrowska.

Reklama

Zawodniczka rodem z Lelisa ma za sobą przygodę życia. - Byłam pierwszy raz w Afryce i zaliczyłam safari. To coś pięknego. Jestem zachwycona. Mogłam zobaczyć zwierzęta, które żyją na wolności. Lwy, zebry chodziły kilka metrów ode mnie. Byłam również w mieście, ale tutaj nieciekawie to wygląda - dodaje.

Odsłon: 4146
Komentarzy: 1
11:22, 19.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kowalczyk otarł się o podium

Kowalczyk otarł się o podium

Dominik Kowalczyk wywalczył czwarte miejsce podczas Mistrzostw Polski U-18 w biegach przełajowych. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka może czuć niedosyt. Podium było na wyciągnięcie ręki.

Pobiegniesz w Baranowie?

Pobiegniesz w Baranowie?

Już 5 grudnia na stadionie gminnym w Baranowie odbędzie się II Baranowski Bieg Mikołajkowy Po Zdrowie. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapisy będą przyjmowane do 29 listopada. 

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Spośród siodmioosobowej ekipy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 2 km seniorek zdobyła srebrny medal, przegrywając złoto o cztery sekundy. 

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

W lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentanci UKS Clan Ostrołęka zajęli dobre lokaty. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Natalia Trzcińska.

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

21 listopada w Toruniu odbyła się Halowa Olimpiada Lekkoatletyka Dla Każdego, w której wystartowała dwójka uczestników programu z naszego terenu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mateusz Gwara oraz Maja Grabowska. Spisali się bardzo dobrze.

» Wasze komentarze

Koko @ 14:30, 19.09.2021r. IP: *.*.165.230

Makumba Makumba Makumba ska Polska Afryka Afryka Polska

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo