« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

W Siedlcach odbyły się zmagania pod hasłem IBFF&WPF International Polish Cup Bodybuilding&Fitness. W stawce pojawił się Łukasz Ostrowski. Reprezentant Klubu Sportów Sylwetkowych Kuźnia Ostrołęka zaprezentował się znakomicie. Do domu wrócił z dwoma złotymi, trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem. Rafał Łazicki sięgnął po dwa wicemistrzostwa.


 

Ostrowski miał prawo startu w imprezie jako tegoroczny debiutant. Na scenie pojawił się w trzech kategoriach. W grupie classic physiq do 177 cm wywalczył pierwsze miejsce, podobnie jak w kulturystyce klasycznej. Ponadto był drugi w kulturystyce ekstremalnej do 80 kg.

Reklama

Po zakończeniu debiutów rozpoczęła się rywalizacja w Pucharze Polski. W tych samych grupach zajął: drugie miejsce w classic physiq, drugie w kulturystyce klasycznej i trzecie w ekstremalnej.

Reklama

- Poziom tegorocznej rywalizacji był naprawdę bardzo wysoki, ale to cieszy, bo jak rywalizować to tylko z najlepszymi. Przygotowania do tej imprezy były najcięższymi w obecnym sezonie, gdyż ograniczał mnie niski limit wagowy (80 kg - przyp. red.). Jestem bardzo zadowolony z rezultatu jaki udało mi się uzyskać. Najbardziej cieszy poprawa oraz wyciągnięcie formy startowej w tak niedługim czasie między zawodami. Między występami w Warszawie i Siedlcach minął niespełna miesiąc - mówi Łukasz Ostrowski.

Reklama

32-latek przyznaje, że to wszystko nie powiodłoby się bez trenera. - Nad moją formą czuwa Kamil Strumiński z Warszawy. Moje sukcesy dedykuję żonie, rodzinie, przyjaciołom. Pozdrawiam również swojego szefa i dziękuję za wyrozumiałość - dodaje.

Reklama

Dla Ostrowskiego były to ostatnie zawody w tym roku. - Zamykam sezon i przystępuję do poprawy sylwetki. Jeśli zdrowie i finanse pozwolą będę chciał przystąpić do rywalizacji z najlepszymi atletami żelaznego sportu już wiosną 2022 roku - kończy.

 

Odsłon: 7419
Komentarzy: 1
11:55, 09.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wiele wylanego potu w wakacyjnych przygotowaniach dały porządne efekty we wrześniowych zmaganiach naszym atletom, a okazji do pomostowych potyczek nie brakowało. Przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka mają za sobą występ podczas Wojewódzkiego Turnieju Wielobojowego o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów.

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

3 października w sali konferencyjnej ZNP odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci o puchar prezesa Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce. Organizator - MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza na zmagania wszystkich chętnych. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Tydzień po mistrzostwach Mazowsza do 15 lat w Siedlcach rozegrany został Wojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego do 17 lat w podnoszeniu ciężarów. W stawce była trójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka: Gabriela Zapust (uczennica SP 10), Igor Więch (uczeń SP 1) oraz Aleksander Płodziszewski (uczeń ZSZ nr 1).

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Na ciechanowskich pomostach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów do 15 lat. Ostrołękę reprezentowali sztangiści UKS Atleta. Julia Stachurska startowała w kategorii wagowej powyżej 75kg, zaś Igor Więch w grupie do 49 kg. Nasz zawodnik spisał się rewelacyjnie.

Rekordy życiowe Więcha i Płodziszewskiego

Rekordy życiowe Więcha i Płodziszewskiego

W Ostrowi Mazowieckiej odbył się I Memoriał Zygmunta Klepackiego w podnoszeniu ciężarów. Klub Atleta Ostrołęka na zaproszenie UOLKA Ostrów Mazowiecka pod opieką Jakuba Borkowskiego reprezentowało dwóch zawodników: Igor Więch i Aleksander Płodziszewski.

» Wasze komentarze

... @ 12:10, 10.10.2021r. IP: *.*.208.155

No i brawo, gratulacje! Nawet udało się zrobić zdjęcie z Gosią Kożuchowską. Gdzie w tym czasie była Żona? :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo