Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Osiem goli w meczu Narwi! (zdjęcia)

Piłkarze z Ostrołęki wrócili z bardzo dalekiej podróży. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego zdołali wywalczyć punkt w starciu z Ząbkovią Ząbki. Wprawdzie nasi wygrywali po akcji Przemysława Olesińskiego i wykończeniu akcji przez Damiana Gałązkę, ale goście szybko zdołali wyrównać, a w kwadrans drugiej części zdobyli trzy kolejne bramki.

W 61 minucie było 1:4 i mało kto wierzył, iż nasi gracze zdobędą chociaż jeden punkt. Udało się! W 79 minucie bramkę zdobył Piotr Strzeżysz. Kapitan Narwi huknął z 25 metrów i bardzo duży błąd popełnił bramkarz z Ząbek. To było i tak mało. Pozostawał doliczony czas gry. W ciągu kilku minut stało się coś niecodziennego! Przemysław Olesiński wykorzystał sytuację sam na sam po zagraniu Macieja Staszczuka, a w piątej minucie doliczonego czasu gry akcja tej samej dwójki dała punkt Narwi. Ostrołęczanie wrócili z piekła do nieba.

Narew Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki 4:4 (1:1)
Bramki: Gałązka 27', Strzeżysz 79', Olesiński 90+2', 90+5' - Lelito 29', Przygoda 50', Kwaczreliszwili 58', Grabowicz 61'.
Narew: Radczenko - Kubeł (64' Karwowski), Ochrimenko, Niedźwiecki (82' Staszczuk), Maciuszko (46' Dąbrowski), Ziemak, Małkiewicz (75' Białobrzeski), Strzeżysz, Gałązka, Olesiński, Jastrzębski.

Narew 1962 Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki

Więcej zdjęć: Narew 1962 Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki

Odsłon: 16552
Komentarzy: 13
16:57, 09.10.2021r.

Troszynianie znów poza domem. Rozjadą Drogowca?

Przed ekipą Michała Złotkowskiego kolejny mecz w roli gospodarza. W sobotę o godz. 15:00 KS CK Troszyn zagra z Drogowcem Jedlińsk. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce. Za nami jeden mecz z tej kolejki. KTS Weszło wygrał na boisku Mazura Karczew.

Narew. Strzelą więcej goli i dodrukują sobie trzy punkty z Drukarzem?

W piątek kolejne spotkanie zespołu Marcina Gałązki. Narew zagra na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 na boisku w stolicy. Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach.

Liczba Kolumbijczyków musi się zgadzać

Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, który związał się z KS CK Troszyn. W składzie ekipy Michała Złotkowskiego pojawił się gracz z Kolumbii. 24-latek ma ciekawą przeszłość.

Rzekunianka i Kurpik u siebie. ULKS Ołdaki zdobędzie Koronę?

Przed zespołami Klasy Okręgowej 18. kolejka. Dwie drużyny z naszego powiatu zagrają przed własną publicznością. Beniaminek wybierze się na bój do Szydłowa. Będzie ciekawie. Zobaczcie "rozkład jazdy" oraz tabelę "Okręgówki".

Wielka Sobota w Klasie A. Derby w Ostrołęce

Przed naszymi drużynami przedświąteczne granie. 30 marca swoje spotkania rozegrają piłkarze: Świtu Baranowo, Bartnika Myszyniec, Narwi II Ostrołołęka oraz GKS-u Łyse. Z pewnością nie zabraknie emocji.

Olaf @ 17:32, 09.10.2021r. IP: *.*.168.54

To .szok że tak zagrali do końca gratulacje

th @ 17:38, 09.10.2021r. IP: *.*.53.76

Nie ma sie z czego cieszyc ,mizeria Narwi

Kibic @ 17:46, 09.10.2021r. IP: *

Dokładnie...nie ma co popadać w euforii...kto był I widzial wie...ze ząbkowania...zlekceważyla końcówkę.
Brawo za końcówkę i walka do konca...zwycięski remis dla Narwi

Kibic @ 18:15, 09.10.2021r. IP: *.*.237.181

Czy macie podsłuch z szatni Ząbek? Bo czuję że hu....,kur.....szły od trenera,jak można tak zmarnować taki wynik w końcówce.Przrciez Narew w drugiej połowie nie skonstruowała ani jednej akcji.No ale jeżeli goście takie prezenty daje to tylko się cieszyć.

kibic pilki @ 19:36, 09.10.2021r. IP: *

Brawo Narew

ht @ 19:50, 09.10.2021r. IP: *.*.51.57

Brawo Maciuś, super zmiana!

Kibic drużyn z regionu @ 19:50, 09.10.2021r. IP: *.*.31.33

Brawo Maciek. Może trener niech otworzy oczy i przemyśli skład który wystawia a on nic nie robi. Staszczuk pokazał dziś swoją klasę. Brawo Maciuś.

Xyz @ 20:52, 09.10.2021r. IP: *.*.154.94

Czegoś takiego jeszcze na Witosa nie widziałem. Brawa za walkę do końca.

p. s Ząbki na długo zapamiętają ten mecz

Duma kurpi @ 21:37, 09.10.2021r. IP: *.*.83.88

Dzisiaj bramkarz również wpuszcza 4 bramki... Jeżeli ktoś myśli że problem leży po stronie bramkarza, że tyle wpada bramek to się grubo myli. Niezależnie od tego czy stanie młody Stepnowski czy Radczenko, to przy takiej obronie będą wpadać nam bramki.
Ogólnej dzisiaj mmieliśmy dużo szczęścia

Marek Kowalski @ 21:51, 09.10.2021r. IP: *.*.108.149

Czy ten mecz byl na zywo w STS? Lub innej grze ! Za kase!

Rt @ 00:50, 10.10.2021r. IP: *.*.113.204

Bez obrony drużyna nie może istnieć

Sam @ 09:26, 10.10.2021r. IP: *.*.170.184

Tylko w ostatnich 2 meczach tracimy aż 8 bramek.Jesteśmy w-ce liderem w klasyfikacji największej ilości straconych bramek ze wszystkich drużyn grających w lidze. Gdzie jest obrona ,ona po prostu nie istnieje !!!

kris @ 12:01, 10.10.2021r. IP: *.*.138.244

Gratulacje, fajny i emocjonujący mecz. Niesamowita końcówka. Ale gdzie obrona i jakikolwiek sensowny młodzieżowiec. Drużyna musi być lepiej zbilansowana - to konieczne.