« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 października 2021 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

9 października odbył się XI Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa. Dla zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin był to pierwszy występ po wakacyjnej przerwie. Nasi karatecy nie zawiedli i rozpoczęli nowy sezon w dobrym stylu. 


 

Podopieczni shihana Wiesława Orzoła wywalczyli sześć medali. Na najwyższym stopniu podium stanęła Agata Malon, która triumfowała w kumite w kategorii seniorek powyżej 60 kg. Wicemistrzostwo stało się udziałem: Aleksandra Roickiego (kadeci do 45 kg), Marcina Kaczmarczyka (młodzicy do 55 kg), Jakuba Kani (dzieci powyżej 35 kg), Julity Sęk (juniorki do 55 kg). Brąz odebrał Damian Sadlak w grupie seniorów powyżej 70 kg - wszyscy w kumite. 

Reklama

Kierownikiem i trenerem naszych zawodników był shihan Wiesław Orzoł. Sędzią maty był sensei Radosław Sikora. W turnieju udział wzięło 269 zawodników z 23 klubów karate kyokushin z całej Polski.

Odsłon: 2888
Komentarzy: 1
11:11, 11.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

W minionych dniach odbyła się Liga Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbyło się 29 walk w formułach K1 i boksu. W ringu zobaczyliśmy zawodników z wielu klubów z Polski w tym 12 reprezentantów Fight Academy Ostrołęka i 3 reprezentantów Victoria Ostrołęka. 

Worek medali ekipy Predator MMA Myszyniec

Worek medali ekipy Predator MMA Myszyniec

Bardzo owocny występ podczas zmagań w Mińsku Mazowieckim zanotowali podopieczni Rafała Gnatkowskiego. Reprezentacja Predator MMA Myszyniec wróciła do domów z medalami, a mierzyła się z solidnymi klubami z całej Polski. W sumie pojawili się przedstawiciele z 40 ekip.

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Znakomita walka Karola Łasiewickiego podczas gali HFO 10 Solpark w Kleszczowie. 29-latek reprezentujący Ostrołęka Fight Academy pokonał Mateusza Kopcia.

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Nie udało się! Emil Chorążewicz musiał uznać Tomasza Przybylskiego podczas gali HFO w Kleszczowie. Ostrołęczanin mierzył się w formule K1.

To już dzisiaj! Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

To już dzisiaj! Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

1 października w Kleszczowie odbędzie gala HFO 10: Solpark II. Kibiców z Ostrołęki i powiatu najbardziej będzie interesowało starcie Karola Łasiewickiego, który zmierzy się z Mateuszem "Niedźwiedziem" Kopciem. Gala będzie transmitowana przez TVP Sport. 

» Wasze komentarze

Bolo @ 10:55, 13.10.2021r. IP: *.*.20.190

Białe kimono błyszczy w ciemności To jest wojownika znak Żółty pas hudo nie zna litości Z przeciwnika będzie wrak Cios z półobrotu! Chwilę potem podcinka! Fikołek do tyłu I szpagat, bo zaj ebiście wygląda! Pięści jak dłonie walą jak konia Przeciwnika zaraz skona Hudo, kutarate, przeciwnika w klatę Zaraz będzie klepał w matę Cios z czuba w jaja! A potem kręcenie wora! Z łokietka w jaja! A potem z kolanka w jaja! Brzdęk miedzianej blachy to sygnał do walki Zaraz na macie będą flaki Jednemu w ryj z kopa, drugiemu z ręki Puchar kutarate na wyciągnięcie ręki! Z półobrotu w jaja! A potem z dyni w jaja! A jeśli spi erdala Z kopa w du pę, żeby poszło w jaja! Po łokietku w jaja tak go zabolało Aż mu się sr ać zachciało Dobrze, że miał gacie, bo się zes rał w gacie A nie narobił na macie Z potylicy w jaja! A potem z bara w jaja! Salto w jaja Na koniec hammer fisty w jaja!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo