« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Worek medali ekipy Predator MMA Myszyniec

Bardzo owocny występ podczas zmagań w Mińsku Mazowieckim zanotowali podopieczni Rafała Gnatkowskiego. Reprezentacja Predator MMA Myszyniec wróciła do domów z medalami, a mierzyła się z solidnymi klubami z całej Polski. W sumie pojawili się przedstawiciele z 40 ekip.


 

Złoto wywalczyli: Jakub Gnatkowski, Weronika Trzcińska, Kacper Ropiak i Bartosz Zapadka (ninja). Ze srebra cieszyły się: Aleksandra Możdżeń i Lena Zyśk, zaś brąz odebrali: Kacepr Gnatkowski, Mateusz Banach i Lena Gacioch.

Reklama

- Jedni zadowoleni bardzo inni troszkę mniej. Ja jestem dumny z każdego zawodnika. Cieszę się, że się nie poddajecie się i walczycie do końca. Kacper Gnatkowski startował w wyższej kat wagowej z przeciwnikami o 10 kg cięższymi. Wyszedł mimo tego, że wiedział, iż nie będzie lekko. Lena Zyśk zamiast w początkujących startowała w średniozaawansowanych. Wiedzieliśmy, że przeciwniczka trenuje cztery lata, a nasza Lenka osiem miesięcy. Wyszła, walczyła dla nas i  zwyciężyła. Wiemy, nad czym musimy popracować i bierzemy się za robotę - mówi Rafał Gnatkowski, szkoleniowiec Predatora MMA Myszyniec.

Odsłon: 5179
Komentarzy: 3
22:16, 11.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

W minionych dniach odbyła się Liga Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbyło się 29 walk w formułach K1 i boksu. W ringu zobaczyliśmy zawodników z wielu klubów z Polski w tym 12 reprezentantów Fight Academy Ostrołęka i 3 reprezentantów Victoria Ostrołęka. 

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

9 października odbył się XI Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa. Dla zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin był to pierwszy występ po wakacyjnej przerwie. Nasi karatecy nie zawiedli i rozpoczęli nowy sezon w dobrym stylu. 

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Znakomita walka Karola Łasiewickiego podczas gali HFO 10 Solpark w Kleszczowie. 29-latek reprezentujący Ostrołęka Fight Academy pokonał Mateusza Kopcia.

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Nie udało się! Emil Chorążewicz musiał uznać Tomasza Przybylskiego podczas gali HFO w Kleszczowie. Ostrołęczanin mierzył się w formule K1.

To już dzisiaj! Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

To już dzisiaj! Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

1 października w Kleszczowie odbędzie gala HFO 10: Solpark II. Kibiców z Ostrołęki i powiatu najbardziej będzie interesowało starcie Karola Łasiewickiego, który zmierzy się z Mateuszem "Niedźwiedziem" Kopciem. Gala będzie transmitowana przez TVP Sport. 

» Wasze komentarze

Elżbieta @ 22:31, 11.10.2021r. IP: *.*.178.203

Władze Samorządowe i mieszkańcy Gminy Myszyniec Gratulują i są bardzo dumni

Anna @ 13:41, 12.10.2021r. IP: *.*.235.16

Gratulacje,widać że Pan trener Rafał wkłada serce w to co robi ogrom pracy i efekty są, szkoda że w Kadzidle już pN nie pracuje bo dzieci Pana uwielbiały no ale cóż może za niedługo... pozdrawiam Anna Ś.

Zzz @ 20:58, 12.10.2021r. IP: *.*.28.50

Gratulacje dla was wszystkich fajnie poczytać o klubie Predator chociaż jeszcze mało znanym w naszym regionie. Brawa dla trenera Rafała bez Pana nie było by tych wyników super.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo