Niedziela, 24 października 2021 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Juniorzy SPS Volley są bezbłędni

Znakomite zakończenie pierwszej rundy II ligi juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego bez straty seta pokonali Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki LEN Żyrardów. Co więcej, nasi gracze w czterech meczach wywalczyli komplet punktów i za każdym razem wygrywali w trzech setach.

- Mecz wygraliśmy bez większych problemów. Od początku narzuciliśmy swój styl gry i w pierwszej partii pokonaliśmy przeciwnika do 6, co świadczyło o naszej przewadze w spotkaniu. W kolejnym secie wdarło się trochę dekoncentracji, przez to popełniliśmy parę błędów, ale ostatecznie dokończyliśmy partię ze sporą przewagą. Ostatnią odsłonę zakończyliśmy z większym spokojem i szybko sięgnęliśmy po 3:0 - mówi Jan Kołakowski.

Zawodnik SPS Volley przyznaje, że w spotkaniu dużo szans otrzymali rezerwowi, którzy pokazali się z dobrej strony. Wracamy do treningów, a w piątek zaczniemy rundę rewanżową. Na wyjeździe zagramy z Legią Warszawa - dodaje.

LEN Żyrardów - SPS Volley Ostrolęka 0:3 (6:25, 18:25, 14:25)
SPS Volley: Szymon Majkowski, Jakub Dmochowski, Adrian Dobkowski, Marcin Sadowski, Paweł Dąbkowski, Jan Kołakowski, Krystian Białobrzewski (libero) oraz Kacper Żebrowski, Aleksander Szewczyk, Kacper Brzostek (libero).

Odsłon: 1725
Komentarzy: 2
19:02, 13.10.2021r.

Juniorzy z Ostrołęki grają jak z nut

Piąty mecz i piąta wygrana SPS Volley Ostrołęka. Juniorzy walczący w rozgrywkach II ligi udanie rozpoczęli rundę rewanżową. podopieczni Dominika Zalewskiego w trzech setach ograli Legię Warszawa. Co ciekawe, Jan Kołakowski i spółka mają komplet punktów i w tym sezonie nie przegrali ani jednego seta!

SPS Volley zagra z Herkulesem

Siatkarze z Ostrołęki już w najbliższą niedzielę zainaugurują rozgrywki III ligi przed własną publicznością. Podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają z Herkulesem Sulejówek, który na inaugurację uległ 0:3 WTS Klondaik Warka. SPS Volley również ma za sobą słaby start. Nasi ulegli 0:3 Żyrardowskiemu Stowarzyszeniu Siatkówki Len.

Siatkarze zaczynają walkę

Beniaminek III ligi - SPS Volley Ostrołęka już w niedzielę rozegra pierwsze spotkanie o punkty. Podopieczni Arkadiusza Piasty zmierzą się na wyjeździe z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki Len. Przed naszą ekipą długi sezon. W stawce jest dziesięć zespołów, które będą mierzyć się systemem mecz-rewanż.

SPS Volley wbił 'trójkę' Trójce (zdjęcia, wideo)

SPS Volley wbił "trójkę" Trójce (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Dominika Zalewskiego nie mają zamiaru się zatrzymywać. Juniorzy SPS Volley wygrali trzeci mecz z rzędu w II lidze. Tym razem ostrołęczanie nie dali większych szans Trójce Kobyłka. Spotkanie skończyło się po trzech setach. Wcześniej nasi wygrali 3:0 z Huraganem Wołomin oraz w takim samym stosunku z Legią Warszawa.

Volley bije kolejnego rywala

Znakomity początek rozgrywek w II lidze juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego po ograniu 3:0 na inaugurację Legii Warszawa, powtórzyli wynik w starciu z Huraganem Wołomin. Co ciekawe, nasi w każdym z setów nie stracili więcej niż 20 punktów.

Volley @ 19:34, 13.10.2021r. IP: *.*.53.109