Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

KS CK Troszyn prowadził...

Przed chwilą zakończyło się spotkanie KS CK Troszyn z Escolą Varsovią Warszawa. Gospodarze, który zajmowali drugie miejsce w tabeli IV ligi zaczęli bardzo dobrze. Przełamał się Kamil Majkowski, który po niespełna pół godzinie gry otworzył wynik spotkania.

Goście zdołali wyrównać w 72 minucie, a 11 minut później zdobyli bramkę na wagę prowadzenia. Podopieczni Michała Złotkowskiego nie poddali się i zdołali strzelić bramkę na wagę remisu. Do siatki trafił Dominik Dzwonkowski.

W następną sobotę KS CK Troszyn czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie. W Mławie zagrają z Mławianką.

KS CK Troszyn - Escola Varsovia Warszawa 2:2 (1:0)
Bramki: Majkowski 28', Dzwonkowski 90+1' - 72', 83'.