« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 stycznia 2022 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zuzia z brązowym medalem w Ciechanowie 

W minioną sobotę na pływalni MOSiR Ciechanów ponad 250 zawodniczek i zawodników rywalizowało w PowerSwim Ciechanów 2021 "Każdy Pływać Chce". W porannym bloku UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała grupa zdolnych pływaków: Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek, Natalia Skórzewska oraz Antoni Golan.


 
Zuzia zdobyła brązowy medal na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:32,50 s oraz czwarte miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:19,73 s. Po czwartym miejscu w stylu dowolnym młodziutka utalentowana pływaczka swoją sportową złość skumulowała więc na kolejnej konkurencji - 100 m stylem zmiennym i tym razem zajmując trzecie miejsce udowodniła, że nie boi się rywalizacji o rok starszymi zawodniczkami. W obu startach zanotowała rekordy życiowe.

Reklama

Tosia na 100 m stylem zmiennym zajęła szóste miejsce z czasem 1:39,01 s oraz siódme miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:31,41 s. Bardzo ładnie młoda pływaczka popłynęła stylem zmiennym i tylko udowadniając że gdyby nie warunki fizyczne (niski wzrost) walczyłaby o miejsca na podium. Tosia też poprawiła w obu startach swoje rekordy życiowe.
 
Natalka popłynęła 100 m stylem dowolnym z czasem 1:17,20 s oraz 100 m stylem zmiennym z czasem 1:28,20 s, zajmując odpowiednio czternaste i siedemnaste miejsce.

Reklama
 
Antek wystartował tylko na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:32,89 s zajmując siódme miejsce i tylko potwierdza że czuję się dobrze w stylu dowolnym i będzie zaliczał się do czołówki rocznika 2012.

Odsłon: 2355
Komentarzy: 1
09:06, 18.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mają krążki w sportowym ratownictwie wodnym. Hubert Nakielski wicemistrzem Polski!

Mają krążki w sportowym ratownictwie wodnym. Hubert Nakielski wicemistrzem Polski!

Pięć medali (dwa złote i trzy brązowe), trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej mężczyzn, tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji indywidualnej obejmującej wszystkie starty w kategorii open oraz kilka rekordów życiowych to osiągnięcia reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka podczas Zimowych Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w Kościerzynie. Zespół wystąpił w składzie: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Dawid Świercz.

Osiem medali Piątki. Pierwszy krążek Olka Hyjka

Osiem medali Piątki. Pierwszy krążek Olka Hyjka

Zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego z okazji 600-lecia nadania praw miejskich, które odbyły się na Aquaparku z Lodowiskiem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. W zawodach uczestniczyło ponad 260 zawodniczek i zawodników z 13 klubów Mazowsza.

Zuzia Zecer wciąż zadziwia

Zuzia Zecer wciąż zadziwia

W miniony weekend zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w III eliminacjach Ogólnopolskich zawodach "Od Młodzika Do Olimpijczyka", które odbyły się na nowoczesnym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do rywalizacji w trzech blokach przystąpiło ponad 740 zawodniczek i zawodników z 66 klubów z całego kraju.

Nakielski pierwszy, Adamowski drugi, Bojarski trzeci

Nakielski pierwszy, Adamowski drugi, Bojarski trzeci

Zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystąpili w finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2021, która odbyła się w Redzie. Maja Furmaniuk, Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski zdobyli dziewięć medali: pięć złotych i cztery srebrne oraz ustanowili w swoich startach wiele rekordów życiowych. 

Trzy medale Zuzi w Olsztynie

Trzy medale Zuzi w Olsztynie

W pierwszy weekend grudnia zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz oraz Natalia Skórzewska wystartowały w V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur o puchar prezydenta Olsztyna w pływaniu, które odbyły się na pięknym obiekcie WCRS Aquasfera Galeria Warmińska. Do dwudniowych zawodów zgłosiło się ponad 730 zawodniczek i zawodników reprezentujących 41 klubów.

» Wasze komentarze

Monika @ 08:32, 19.10.2021r. IP: *.*.225.163

Super. Gratulacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo