Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Zarjewski w ostatniej chwili. Cenny remis Świtu

Piłkarze z Baranowa zostali zatrzymani. Podopieczni Damiana Dąbrowskiego po serii zwycięstw zremisowali z GKS Andrzejewo. Co więcej, gola na wagę punktu zdobyli w pierwszej minucie doliczonego czasu gry.

- Zagraliśmy dwie różne połowy. W pierwszej GKS przeważał i nie dawał nam wiele do pogrania. Bramka padła po rzucie rożnym. Piłka przeszła wzdłuż pola karnego pomiędzy zawodnikami naszej ekipy i z bliskiej odległości padł gol - mówi Wojciech Gąska.

Zawodnik Świtu podkreśla, że po przerwie to jego ekipa przeważała. Wyrównujący gol to centra Gąski, który jest również wiceprezesem ekipy z Baranowa i strzał głową Pawła Zarjewskiego. Futbolówka wpadła po długim słupku.

W doliczonym czasie gry zawodnik miejscowych Daniel Płotczyk brutalnie sfaulował Piotra Michalaka i otrzymał czerwoną kartkę. Nasz gracz nie mógł kontynuować gry z powodu kontuzji.

GKS Andrzejewo - Świt Baranowo 1:1 (1:0)
Bramki: Antoniak 42' - Zarjewski 90+1'.
Świt: Grabowski - V. Tabaka, S. Ogonowski (75' K. Gacioch), Dąbrowski (87' Gąska), Zarjewski, Tadra, Olender (80' Dawid), S. Tabaka, R. Ogonowski, Bieńkowski (40' Michalak, 90+3' Gacioch), Dobrzyński.
Czerwona kartka: Da. Płotczyk 90+3'.

Odsłon: 5598
21:21, 18.10.2021r.

Xavier Dąbkowski w kadrze!

Znakomite wiadomości napłynęły z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Waleczni Olszewo-Borki został powołany na konsultację Mazowsza w roczniku 2010.

Udany finisz Narwi i KS CK Troszyn

Pierwsza część sezonu w IV lidze jest już przeszłością. Piłkarze z Ostrołęki wygrali 2:1 ze Stoczniowcem Płock i przerwę zimową spędzą na siódmej pozycji. Zespół z Troszyna zremisował 2:2 z Hutnikiem Warszawa i zajmuje czwartą lokatę. Zobacz wyniki oraz tabelę po ostatniej kolejce rundy jesiennej.

Rzekunianka skończyła za podium. Niska pozycja Kurpika

Za nami ostatnia kolejka w Klasie Okręgowej. Rzekunianka Rzekuń zakończyła pierwszą część sezonu wygraną 2:1 z Błękitnymi w Raciążu. Kurpik Kadzidło uległ aż 0:8 PAF Płońsk. Zobacz wyniki spotkań oraz tabelę naszej "Okręgówki".

Narew skończyła z przytupem. Owocny powrót 'Jastrzębia'

Narew skończyła z przytupem. Owocny powrót "Jastrzębia"

Ósme zwycięstwa w sezonie graczy z Ostrołęki. Nasi zwyciężyli po raz trzeci na obcym terenie. Gracze Narwi zakończyli rundę na siódmej pozycji w IV lidze. W meczu ze Stoczniowcem bramkę zdobył Kamil Jastrzęski, a następnie do własnej siatki trafił Kacper Orłowski.

KS CK Troszyn dogonił Hutnik

Piłkarze z Troszyna zakończyli rundę jesienną. W ostatnim spotkaniu w tym roku podzielili się punktami z Hutnikiem Warszawa. Podopieczni Michała Złotkowskiego spędzą przerwę zimową na czwartym miejscu z dorobkiem 36 punktów. Kamil Majkowski i spółka wygrali jedenaście meczów, a ponadto zanotowali po trzy remisy i porażki.