« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

12 medali ostrołęczan!

Bardzo udany start, który zaowocował zdobyciem 12 medali odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym 2021, która odbyła się 17 października w Kościerzynie. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. 


 

Podczas zawodów rozegrane zostały trzy konkurencje indywidualne (100 m ratowanie manekina z pasem, 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie manekina w płetwach) oraz jedna drużynowa – sztafeta 4 x 50 m z pasem ratowniczym. Podopieczni Dariusza Małkowskiego podczas zawodów oprócz zdobytych medali ustanowili wiele wartościowych wyników.

Reklama

Hubert Nakielski w swoich startach indywidualnych w kategorii Open zdobył w sumie trzy medale (2 złote w konkurencjach : 100 m ratowanie manekina z pasem i 50 m holowanie manekina oraz 1 srebrny w konkurencji 100 m ratowanie manekina w płetwach) 

Mateusz Adamowski swoich startach indywidualnych w kategorii Open zdobył w sumie trzy medale (1 złoty w konkurencji 100 m ratowanie manekina w płetwach, 1 srebrny 50 m holowanie manekina oraz 1 brązowy  na 100 m ratowanie manekina z pasem) 

Kamil Bojarski w swoich startach indywidualnych w kategorii Junior zdobył w sumie trzy medale (2 złote w konkurencjach : 100 m ratowanie manekina z pasem i 100 m ratowanie manekina w płetwach oraz 1 brązowy na 50 m holowanie manekina)

Kacper Mierzejewski w swoich startach indywidualnych w kategorii Junior zdobył w sumie dwa srebrne medale konkurencjach : 100 m ratowanie manekina w płetwach oraz 50 m holowanie manekina.

Reklama

W wyścigu sztafetowym na dystansie 4x50 m z pasem  w kategorii Open nasz zespół męski w składzie Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski zdobył złoty medal.

- To był udany występ a zarazem sprawdzian formy moich zawodników. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych wyników i zdobytych medali - mówi Dariusz Małkowski, szkoleniowiec ostrołęczan.

Odsłon: 2074
Komentarzy: 0
21:24, 18.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Aż dziesięć medali wywalczyli zawodniczki i zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka podczas X Zawodów Pływackich o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się 21 listopada na 25-metrowej pływalni. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów Mazowsza.

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Ponad 400 zawodniczek i zawodników z ponad trzydziestu klubów z kilku województw przystąpi do rywalizacji w X Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Tak dużego zainteresowania zawodami w historii imprezy jeszcze nie było!

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale wywalczyła Zuzanna Zecer w trzecich zawodach pływackich Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2012 na basenie OSiR Targówek. W zawodach z grona podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły zaprezentował się także Antoni Golan.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo