« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

Ponad sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji IV Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.


- Mamy już blisko sześćdziesiąt zgłoszeń udziału. Gry odbędą się na sześciu stołach w pięciu kategoriach - dzieci do lat 16 dziewczynki i chłopcy oddzielnie, open kobiety i mężczyźni oddzielnie, +50 kobiety i mężczyźni razem - informuje MZOSTiIT.

Reklama

Do rywalizacji będzie można przystąpić w dniu turnieju. Dzieci i młodzież mogą zapisać się do godz. 8.30 (bezpłatnie), dorośli do godz. 9.30 (20 zł za udział w jednej kategorii - wpisowe gotówką).

Start zawodów - dzieci do lat 16 dziewczynki i chłopcy o godzinie 9.00. Uroczyste otwarcie turnieju o godzinie 10.30 i start gier dorosłych - kategorie open kobiet i mężczyzn oraz 50+.

Zawody organizowane są w celu uczczenia wybitnej zawodniczki śp. Barbary Pawelczyk. To zasłużona zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka, która dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek oraz dwukrotnie zdobywała brązowe medale mistrzostw Polski seniorek w grze pojedynczej (1972 i 1974).

Odsłon: 14045
Komentarzy: 1
18:28, 22.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

kl @ 05:06, 23.10.2021r. IP: *.*.177.154

Tak dla informacji - Trenerem tej dawnej zawodniczki był Pan RYSZARD ZAJDA!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo