Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

ALDO Bartnik z przełamaniem!

Piłkarze z Myszyńca wreszcie mieli powody do radości. Zespół pod wodzą Kazimierza Puławskiego wygrał trzeci mecz w sezonie. ALDO Bartnik ograł 3:2 Wkrą Radzanów, choć, jeszcze do 84 minuty prowadził różnicą trzech goli.

Dla naszych to duże przełamanie. ALDO Bartnik w ostatnich siedmiu meczach wywalczył zaledwie jeden punkt. Po raz ostatnim piłkarze z Myszyńca cieszyli się z kompletu punktów 18 września. - Cieszymy się, że wreszcie mogliśmy się radować. To piękny widok, kiedy na twarzach zawodników pojawiają się uśmiechy. Zagraliśmy dobry mecz. Na kwadrans przed końcem mieliśmy znakomity wynik. Później straciliśmy dwie bramki i końcowym rezultat trochę zamazuje obraz starcia - mówi Kazimierz Puławski.

Jego podopieczni do przerwy prowadzili po golu Kacpra Jaksiny. Po nieco ponad kwadransie drugiej połowy podwyższył Marcin Kamiński, a następnie do bramki gości trafił Dominik Gąska.

ALDO Bartnik Myszyniec - Wkra Radzanów 3:2 (1:0)
Bramki: Jaksina 30', M. Kamiński 62', D. Gąska 76' - 84' (k), 88'.
Bartnik: D. Długołęcki - J. Kowalczyk, Lemański, Kobus, P. Lis (79' Arcichowski), P. Gąska (55' Zyśk), M. Krajza (63' B. Długołęcki), K. Jaksina, D. Gąska, K. Szymański (87' M. Markowski), M. Kamiński (84' Zawitowski).