« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy z MKKK znowu najlepsi

W miniona sobotę w Bartoszycach odbył się Ogólnopolski Turniej Bartoszyce Cup, w którym udział wzięło 177 zawodników z 12 klubów reprezentujących różne organizacje kyokushin karate kontaktowego. Udział w zawodach wzięli zawodnicy MKKK, którzy osiągnęli imponujący wynik zajmując drugie miejsce drużynowo i zdobywając 12 medali.


 

Złote medale wywalczyli: Maria Lisiewska, Szymon Nalewajk, Szymon Brzuzy, Jan Kołakowski, Jan Konarzewski, Aleksander Prusinowski. Srebro stało się udałem Amelii Duch oraz Gabriela Puławskiego. Na najniższym stopniu podium stanęli: Emilia Borkowska, Julia Nowak, Małgorzata Kozłowska, Jakub Prusiński.

Reklama

Udział w turnieju wziął również Jan Szczepanek, który mimo bardzo dobrej postawy zajął miejsce poza podium. Wszyscy zawodnicy zasługują na duże słowa pochwały, ponieważ kolejny raz pokazali, że na każdym turnieju walczą o najwyższe cele.  

Turniej w Bartoszycach był szczególnie udany dla Aleksandra Prusinowskiego, który oprócz zdobycia złotego medalu otrzymał również nagrodę finansową w wysokości 500 zł ufundowaną przez burmistrza Bartoszyc Piotra Petrykowskiego.  

Opiekunami zawodników byli sensei Kinga Przybyłek i Krzysztof Pszonak, w roli sekundanta idealnie sprawdził się senpai Piotr Prusiński, a w składzie sędziowskim zasiadł sensei Wojciech Domański.

Reklama

Postawa podopiecznych daje trenerom MKKK na czele z sensei Arturem Prusińskim wiele powodów do dumy i napędza wszystkich do jeszcze większej pracy, ponieważ widać, że poświęcenie na treningach daje wymierny efekt w postaci kolejnych medali. 

Odsłon: 1240
Komentarzy: 1
10:06, 22.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oliwia Sobiech wicemistrzynią Polski

Oliwia Sobiech wicemistrzynią Polski

W miniony weekend zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin udali się do Radzymina, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate. Dla większości z nich był to pierwszy start w zawodach, podczas których w konkurencji kumite (walka kontaktowa) trzeba było mierzyć się z przeciwnikiem bez hogo (pancerz na tułów) i kasków na głowę. Taka formuła walki jest bardziej bezpośrednia i dotyczy zawodników pełnoletnich.

Przemysław Zyśk: Za rok chcę wrócić do Ostrołęki z pasem mistrza Europy

Przemysław Zyśk: Za rok chcę wrócić do Ostrołęki z pasem mistrza Europy

"Ostrołęcki Taran" zdał egzamin. Przemysław Zyśk triumfował na punkty z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. 29-latek w walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 19 zaprezentował się z bardzo dobrej strony i jak sam mówił, zdał najtrudniejszy test w swojej profesjonalnej przygodzie z boksem.

Duży awans Zyśka. Wiemy, które zajmuje miejsce

Duży awans Zyśka. Wiemy, które zajmuje miejsce

W sobotę odbyła się gala Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru Przemysław Zyśk przeboksował 10 rund z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Zwycięstwo dało "Ostrołęckiemu Taranowi" gigantyczny awans w rankingu. Dla naszego zawodnika to 18. zwycięstwo w zawodowej karierze.

Zyśk wygrał u siebie. Pojawiła się krew! (zdjęcia)

Zyśk wygrał u siebie. Pojawiła się krew! (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru zaprezentował się Przemysław Zyśk, który spotkał się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Walka była zakontraktowana na dziesięć rund. 

Szeremeta na remis (zdjęcia)

Szeremeta na remis (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. Po godz. 21 do ringu wejdzie Przemysław Zyśk, który spotka się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Za nami czwarte starcie.

» Wasze komentarze

@ 00:47, 24.11.2021r. IP: *.*.176.36

chyba nie najlepsi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo