« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złoto Kowalczyka. Srebro Piórkowskiego

W sobotę na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Biegach Przełajowych. Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro Energetyka reprezentowała czwórka podopiecznych Pauliny Pawłowskiej Żbikowskiej. 


W mistrzostwach Mazowsza U-18 wystartował przygotowujący się do mistrzostw Polski w biegach przełajowych Dominik Kowalczyk. Podopieczny trenerki Pauliny Pawłowskiej - Żbikowskiej zdobył złoty medal i tym samym tytuł mistrza województwa w biegu na 2000 m w biegach przełajowych. Jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się zmaganiami w Tomaszowie Lubelskim. Już za tydzień Dominik będzie reprezentował nasz klub na dystansie 3000 m. 

Reklama

Kolejny z podopiecznych trenerki Pauliny, Kacper Piórkowski wystartował na dystansie 2000 m U-20, meldując się na mecie jako drugi ze zgłoszonych juniorów. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 wystartował Miłosz Brzuzy na dystansie 3000 m. Miłosz dobiegł na metę na 10 miejscu.

Reklama

W roczniku 2009-2008 wystartowała Natalia Szczepkowska w biegu na 1000 m. Był to dla niej pierwszy taki start, który ukończyła w połowie stawki zgłoszonych zawodniczek. 

Odsłon: 1672
Komentarzy: 0
10:18, 22.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kowalczyk otarł się o podium

Kowalczyk otarł się o podium

Dominik Kowalczyk wywalczył czwarte miejsce podczas Mistrzostw Polski U-18 w biegach przełajowych. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka może czuć niedosyt. Podium było na wyciągnięcie ręki.

Pobiegniesz w Baranowie?

Pobiegniesz w Baranowie?

Już 5 grudnia na stadionie gminnym w Baranowie odbędzie się II Baranowski Bieg Mikołajkowy Po Zdrowie. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapisy będą przyjmowane do 29 listopada. 

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Spośród siodmioosobowej ekipy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 2 km seniorek zdobyła srebrny medal, przegrywając złoto o cztery sekundy. 

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

W lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentanci UKS Clan Ostrołęka zajęli dobre lokaty. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Natalia Trzcińska.

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

21 listopada w Toruniu odbyła się Halowa Olimpiada Lekkoatletyka Dla Każdego, w której wystartowała dwójka uczestników programu z naszego terenu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mateusz Gwara oraz Maja Grabowska. Spisali się bardzo dobrze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo