« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk: Przede mną jeden z największych dni w życiu, oprócz ślubu i narodzin mojej Zosi

W najbliższą sobotę wielkie wydarzenie. W hali im. Arkadiusza Gołasia odbędzie się gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru zmierzy się Przemysław Zyśk. Przed "Ostrołęckim Taranem" prawdziwy sprawdzian. W walce wieczoru zmierzy się z Juanem Ruizem z Wenezueli. Jak Przemek odebrał wiadomość o zmianie rywala? Czy jest gotowy na największe wyzwanie w karierze?


Rozmowa z Przemysławem Zyśkiem, bokserem rodem z Ostrołęki
Przede mną jeden z największych dni w życiu, oprócz ślubu i narodzin mojej Zosi
Jak odbierasz informację o zmianie przeciwnika?
- Wiedziałem o tym na dwa i pół tygodnia przed galą. Początkowo miałem spotkać się z Rosjaninem, ale wiem, że pojawiały się głosy, iż mogę mieć innego przeciwnika. Tak też się stało. Nie mówiłem o tym głośno. Dla mnie to dobra wiadomość.

Reklama

Dlaczego?
- Spotkam się z zawodnikiem, który będzie chciał się pobić. Wiem, że tamten miał inny styl. Zapewne uciekałby przede mną. Teraz będę mógł poboksować, cofnąć się, jak również pójść do przodu. Zapewne będzie lepsza walka. Wenezuelczyk jest solidniejszy, mocniejszy. Ma ogromny współczynnik nokautów. Możecie być pewni, że będzie na co popatrzeć.

Co wiesz o rywalu? 
- To Wenezuelczyk, który mieszka w Meksyku. Stoczył 27 walk. 19 wygrał przed czasem, a do tego ma pięć porażek. Nie chciałbym wypowiadać się o jego stylu.

Widziałeś go w akcji?
- Nie zagłębiałem się w to. Jestem zdania, iż od rozpracowania i oceniania przeciwnika jest trener. Ja mam wykonać jego plan. Szczerze, to dopiero w czwartek obejrzę w akcji Juana Ruizem. Kiedyś oglądałem rywala na dwa tygodnie przed występem. Pojawiały się niepotrzebne myśli, boksowałem przez sen.

Jesteś gotowy na wyzwanie?
- Chyba jak nigdy. Bardzo solidnie przepracowałem okres przygotowawczy. Dziesięć tygodni temu wiedziałem, że będę boksował. Skupiałem się na ciężkiej pracy. Odbyłem wiele sparingów. Tak ciężko jeszcze nie pracowałem. Organizm to odczuwa. Jestem wycieńczony. Teraz tylko ćwiczę i jem. Wiem, że przede mną jeden z największych dni w życiu, oprócz ślubu i narodzin mojej Zosi.

Reklama

Wenezuelczyk jest wyżej notowany od Ciebie...
- Dla mnie ogromny krok w przód. Zawalczę z zawodnikiem z pierwszej "setki" rankingu. Trzeba nabić rekord, żeby ktoś lepszy chciał się z tobą zmierzyć.

Reklama

Kup wejściówkę już dzisiaj
Bilety można zakupić poprzez portal www.ebilet.pl. Ceny wejściówek na trybuny startują od 60 zł. Pozostałe miejsca na trybunach to koszt 120 lub 140 zł. Droższe są miejsca wokół ringu. Tutaj trzeba liczyć się z kosztami od 150 do 400 zł. Pakiet VIP to koszt 800 lub 1000 zł. 

Reklama

Bilety można zakupić w tym miejscu. Zapraszamy!

 

Odsłon: 1540
Komentarzy: 0
10:11, 24.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oliwia Sobiech wicemistrzynią Polski

Oliwia Sobiech wicemistrzynią Polski

W miniony weekend zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin udali się do Radzymina, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate. Dla większości z nich był to pierwszy start w zawodach, podczas których w konkurencji kumite (walka kontaktowa) trzeba było mierzyć się z przeciwnikiem bez hogo (pancerz na tułów) i kasków na głowę. Taka formuła walki jest bardziej bezpośrednia i dotyczy zawodników pełnoletnich.

Przemysław Zyśk: Za rok chcę wrócić do Ostrołęki z pasem mistrza Europy

Przemysław Zyśk: Za rok chcę wrócić do Ostrołęki z pasem mistrza Europy

"Ostrołęcki Taran" zdał egzamin. Przemysław Zyśk triumfował na punkty z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. 29-latek w walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 19 zaprezentował się z bardzo dobrej strony i jak sam mówił, zdał najtrudniejszy test w swojej profesjonalnej przygodzie z boksem.

Duży awans Zyśka. Wiemy, które zajmuje miejsce

Duży awans Zyśka. Wiemy, które zajmuje miejsce

W sobotę odbyła się gala Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru Przemysław Zyśk przeboksował 10 rund z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Zwycięstwo dało "Ostrołęckiemu Taranowi" gigantyczny awans w rankingu. Dla naszego zawodnika to 18. zwycięstwo w zawodowej karierze.

Zyśk wygrał u siebie. Pojawiła się krew! (zdjęcia)

Zyśk wygrał u siebie. Pojawiła się krew! (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru zaprezentował się Przemysław Zyśk, który spotkał się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Walka była zakontraktowana na dziesięć rund. 

Szeremeta na remis (zdjęcia)

Szeremeta na remis (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. Po godz. 21 do ringu wejdzie Przemysław Zyśk, który spotka się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Za nami czwarte starcie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo