« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zuzia Zecer z dwoma złotami

23 listopada 2021 roku na pływalni OSiR Targówek w Warszawie odbyły się zawody pływackie Pierwszego Kroku Pływackiego - IV finałowa runda dla zawodników 9-letnich, które zgromadziły ponad 130 zawodniczek i zawodników z 16 klubów Mazowsza. UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała utalentowana zawodniczka Zuzanna Zecer.


Zuzia zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem motylkowym z czasem 39,73 s oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 36,40 s. W klasyfikacji końcowej w roczniku 2012 młoda pływaczka, zdobywając 903 punkty, zajęła pierwsze miejsce.

Reklama

- Mimo młodego wieku, młodziutka pływaczka ma doskonałą wiedzę w jakim kierunku chce się dalej rozwijać i mamy nadzieję, że w przyszłym roku doczekamy się również udanych startów i medali, ale już w Grand Prix WMOZP - mówi Andrzej Pyskło, przedstawiciel UKS Piątka Ostrołęka.

 

Odsłon: 609
Komentarzy: 0
09:34, 25.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Ponad 400 zawodniczek i zawodników z ponad trzydziestu klubów z kilku województw przystąpi do rywalizacji w X Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Tak dużego zainteresowania zawodami w historii imprezy jeszcze nie było!

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale wywalczyła Zuzanna Zecer w trzecich zawodach pływackich Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2012 na basenie OSiR Targówek. W zawodach z grona podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły zaprezentował się także Antoni Golan.

12 medali ostrołęczan!

12 medali ostrołęczan!

Bardzo udany start, który zaowocował zdobyciem 12 medali odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym 2021, która odbyła się 17 października w Kościerzynie. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo