« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Martyna Budziłek była najszybsza!

W sobotę odbył się już trzeci z cyklu pięciu biegów na 5 km rozgrywanych w Olsztynie w ramach ogólnopolskiego systemu biegów p.n. CITY TRAIL. Biegi odbywają się w 10 miastach w Polsce. W stawce pojawiła się Martyna Budziłek z klubu UKS Siódemka Ostrołęka.


 

Podopieczna Dariusza Dąbrowskiego ponownie wygrała, osiągając na trudnej śliskiej trasie czas 19 minut i 21 sekund. Bieg ukończyło 247 osób (w tym 80 kobiet). - Start oceniam za jak najbardziej udany. Jestem zadowolona. Od samego początku bieg był kontrolowany. Razem z drugą zawodniczką biegłam do prawie czwartego kilometra. OW ostatniej części trasy zaczęłam przyspieszać i zrobiłam przewagę, która dała mi wygraną. Taki był plan na ostatnim kilometrze. Chciałam się "zerwać" i zwyciężyć. - mówi Martyna Budziłek.

Reklama

Dla niej był to trzeci bieg z pięciu w całym cyklu. - Już teraz zrobiłam to, co najważniejsze. Będą jeszcze dwa biegi, które pobiegnę treningowo, ale też z myślą o pobiciu rekordu trasy - dodaje. 

Reklama

Teraz przed kadzidlanką przygotowania do Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które odbędą się 05 i 6 marca 2022 roku w Toruniu. - Skupiam się na przygotowaniach do sezonu halowego, który rozpocznie się w styczniu - kończy.

Odsłon: 7466
Komentarzy: 1
21:37, 12.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekordowy start OKLA. Przybysz i Dobkowska z minimum na mistrzostwa

Rekordowy start OKLA. Przybysz i Dobkowska z minimum na mistrzostwa

Rekordowy start przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka podczas mitingu w Olecku, gdzie rozegrany został II Memoriał Romualda Wojnowskiego. Nasi lekkoatleci osiągnęli rewelacyjne wyniki.

Tłoczkowska z 'życiówką'

Tłoczkowska z "życiówką"

Bardzo dobry start podczas mitingu "Zawody Otwarcia Sezonu LA Warszawa" zaliczyła wracająca z obozu w Kozienicach Natalia Tłoczkowska. Podopieczna Bartosza Witkowskiego to utalentowana lekkoatletka urodzona w 2007 roku.

Trzcińska i Sadłowski z tytułami najlepszych. Prachniak druga

Trzcińska i Sadłowski z tytułami najlepszych. Prachniak druga

Dobre wyniki zawodników UKS Clan Ostrołęka w zawodach otwarcia sezonu lekkoatletycznego w Warszawie. Nasi reprezentanci zaprezentowali się na stadionie AWF. W zmaganiach wystartowało liczne grono przedstawicieli z różnych klubów głównie z Mazowsza. 

Siódemka startowała i startowała

Siódemka startowała i startowała

Pierwsze dni maja to wytężony czas startów przedstawicieli UKS Siódemka Ostrołęka. Nasi reprezentanci pojawili się na kilku obiektach w kraju, by zmagać się z przeciwnikami. Startowali w: Białymstoku, Rzekuniu, Warszawie oraz Olecku.

'Szybka Dycha Bez Limitu'. Święto biegania w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

"Szybka Dycha Bez Limitu". Święto biegania w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj odbył się 5. Bieg "Szybka Dycha Bez Limitu". Zmagania zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu wraz z wójtem gminy Rzekuń Bartoszem Podolakiem. Odbyły się biegi dla dzieci oraz rywalizacja w grupie open. Zapraszamy do oglądania zdjęć oraz zapoznanie się z materiałem video.

» Wasze komentarze

Kadzidlanka @ 08:56, 13.12.2021r. IP: *

Brawo Martyna

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo