« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 29 maja 2022 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zagrasz w FIFĘ?

Na zakończenie roku kolejną atrakcję przygotowało Stowarzyszenie Projekt Radomir. Jak mówi Robert Niedzwiecki, na wsi tego jeszcze nie było. Organizatorzy: Kurpie na Luzie oraz Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelsie zapraszają do udziału w turnieju XBOX FIFA 2020.


 

Zmagania odbędą się 30 grudnia. Miłośnicy gier video będą mieli okazję rywalizować o puchar najlepszego gracza gminy Lelis. Turniej będzie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych. Od godz. 9:00 powalczą chętni w wieku 10-16 lat, zaś od godz. 12:00 pozostali. Areną zmagań będzie sala widowiskowa CK-BiS w Lelisie.

Reklama

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr 734 438 050 oraz 607 084 012. Ilość miejsc jest ograniczona. Termin zgłoszeń upływa 24 grudnia.

Odsłon: 4616
Komentarzy: 4
22:22, 23.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zecer, Borkowski, Szporak i Dziełak ze stypendiami prezydenta (zdjęcia)

Zecer, Borkowski, Szporak i Dziełak ze stypendiami prezydenta (zdjęcia)

Wczoraj prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik spotkał się ze stypendystami sportowymi, którym wręczył dyplomy i pogratulował sukcesów. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Zecer, Jakub Borkowski, Kamil Szporak oraz Adrian Dziełak. - Jestem dumny, że tacy wspaniali sportowcy reprezentują Ostrołękę - mówi włodarz naszego miasta.

Gabriela Zapust i Julia Stachurska tuż za podium

Gabriela Zapust i Julia Stachurska tuż za podium

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w podnoszeniu ciężarów do 15 i 17 lat. W dobrym stylu zaprezentowali się sztangiści UKS Atleta Ostrołęka. W czterodniowej rywalizacji nasi występowali pod opieką: Zenona Grądzkiego, Karola Janczewskiego i Władysław Niedźwieckiego.

Norwidiada 2022 na sportowo. 'Jedynka' mistrzem (zdjęcia)

Norwidiada 2022 na sportowo. "Jedynka" mistrzem (zdjęcia)

Hala sportowo-widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce była areną zawodów sportowych organizowanych przez II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida. Uczestnicy mierzyli się w sześciu konkurencjach. Triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 Ostrołęce.

Jan Klemendorf doceniony przez prezydenta Łukasza Kulika

Jan Klemendorf doceniony przez prezydenta Łukasza Kulika

Dzisiaj prezydent Ostrołęki spotkał się z Janem Klemendorfem - pasjonatem tenisa stołowego, długoletnim zawodnikiem ostrołęckich klubów sportowych, propagatorem sportu i zdrowego trybu życia oraz aktywnym działaczem na rzecz integracji środowisk polonijnych.

Pawlik, Larenta ze złotem. Srebro Mroza Brąz Sokołowskiej i Dąbkowskiej

Pawlik, Larenta ze złotem. Srebro Mroza Brąz Sokołowskiej i Dąbkowskiej

Udany start zaliczyli przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka podczas zawodów w Siedlcach. Wieloboiści walczyli w czterech grupach: 7-10 lat oraz 11-13 lat, oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Podopieczni Jakuba Borkowskiego, Zenona Grądzkiego i Władysław Niedźwieckiego czterokrotnie stawali na podium.

» Wasze komentarze

Daro @ 07:52, 24.12.2021r. IP: *

Nie ma to jak turniej w grę z przed dwóch lat...kto gra teraz w stara fife to jakiś zart

Janek @ 02:35, 25.12.2021r. IP: *

Daro z żartów to Ciebie zrobili zwisie

DoJanek @ 11:19, 25.12.2021r. IP: *.*.152.18

Urban łeb wieśniaku i się nie wypowiadaj bez mojego pozwolenia

DoJanek @ 11:20, 25.12.2021r. IP: *.*.152.18

Utkaj* łeb wieśniaku i się nie wypowiadaj bez mojego pozwolenia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo