« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 maja 2022 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mamy to! SPS Volley ograł siedlczan

Druga runda play-off w rozgrywkach juniorów rozpoczęła się idealnie dla siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley pokonał 3:1 KPS Siedlce. Co ciekawe, to pierwszy stracony set podopiecznych Dominika Zalewskiego. Nasi są w grze o kolejne cele. By tak się stało muszą jeszcze raz pokazać wyższość z rywalem. Mecz odbędzie się na początku stycznia.


 

SPS Volley Ostrołęka - KPS Siedlce 3:1 (25:14, 25:17, 15:25, 25:13)

Odsłon: 3407
Komentarzy: 0
22:57, 23.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marcelina Tomczak na konsultacjach kadry

Marcelina Tomczak na konsultacjach kadry

W miniony weekend w Tłuszczu odbyły się konsultacje kadry Szkolnych Ośrodków Siatkarskich - regionu wschód. W zgrupowaniu brało udział 25 najbardziej perspektywicznych dziewcząt z rocznika 2010 z czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko- mazurskiego oraz lubelskiego. 

Mamy to! Siatkarze Edyty Zyśk odebrali brązowe medale

Mamy to! Siatkarze Edyty Zyśk odebrali brązowe medale

Reprezentacja siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce wywalczyli trzecie miejsce na Mazowszu. Drużyna Edyty Zyśk w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowała z najlepszymi drużynami w województwie. 

Siatkarki 'Piątki' trzecią siłą na Mazowszu

Siatkarki "Piątki" trzecią siłą na Mazowszu

Duży sukces odniosły siatkarki Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Podopieczne Sylwii Mróz wywalczyły brązowe medale mistrzostw Mazowsza w zmaganiach szkolnych. - To ogromny sukces żeńskiej siatkówki naszej szkoły oraz miasta - mówi trenerka naszych zawodniczek.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia

Od 13 do 15 hala widowiskowo-sportowa im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce będzie areną zmagań młodych siatkarzy w XV Memoriale Arkadiusza Gołasia. Ogólnopolski turniej piłki siatkowej w kategorii młodzików odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Łukasza Kulika.

Dzisiaj Arkadiusz Gołaś skończyłby 41 lat. Zapraszamy na wywiad z jego pierwszym trenerem

Dzisiaj Arkadiusz Gołaś skończyłby 41 lat. Zapraszamy na wywiad z jego pierwszym trenerem

We wrześniu minie 17 lat, od kiedy nie ma z nami Arkadiusza Gołasia. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo