« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy za nami (zdjęcia)

Początek nowego roku to nowe postanowienia i wyzwania do zrealizowania. Najważniejsze jednak to się ruszać i aktywnie spędzać czas w miłym towarzystwie. Ruch na świeżym powietrzu daje wiele pozytywnych korzyści. Bieganie, maszerowanie i spacerowanie po lesie odpręża, wzmacnia i oczyszcza organizm.


 

Super inicjatywą wykazał się Krzysztof Modzelewski z Starglass Team, która przyciągnęła wiele osób do lasu w Łęgu Starościńskim. IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy to kolejna odsłona aktywnej formy świętowania. Wiata przy leśniczówce wypełniła się pozytywna energią, którą każdy mógł wykorzystać na 5 km trasie w okolicznym lesie. 

Reklama

W nagrodę wszyscy otrzymali pamiątkowe, ekologiczne medale. Było ognisko, kiełbaska i lampka szampana. Dla wszystkich uczestników była to doskonała okazja, by poruszać się po kilku dniach świątecznego leniuchowania i spędzić czas na świeżym powietrzu.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy

Więcej zdjęć: IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy

Odsłon: 5653
Komentarzy: 1
19:58, 02.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord życiowy Kowalczyka

Rekord życiowy Kowalczyka

Dobry występ podczas 3. Ogólnopolskich Halowych Zawodów Lekkoatletycznych w Arenie Toruń zanotował Dominik Kowalczyk. Podopieczny Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej reprezentujący Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystartował w biegu na 1000 metrów.

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Już 30 stycznia o godz. 13:00 wystartuje 30 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Ostrołęka 2022. W związku z ograniczeniami w zmaganiach będzie mogło wziąć udział zaledwie 200 osób. Zapisy ruszyły. Warto się pospieszyć, by nie tylko pobiec, ale przede wszystkim pomóc i wesprzeć WOŚP.

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

W miniony weekend reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka startował w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Spośród kilkuosobowej ekipy klubu najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak, która w konkursie trójskoku zajęła drugie miejsce, osiągając najlepszy wynik w tym sezonie halowym - 11,44 m. Z kolei Martyna Budziłek w biegu na 1000 m kobiet czas 3:01,46 s.

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Drugi dzień startów mają za sobą przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej, Bartosza Witkowskiego i Michała Zawojka uczestniczyli w II Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA 2022. Wszyscy zanotowali rekordy. 

Rekordy życiowe ostrołęczan

Rekordy życiowe ostrołęczan

Dzisiaj w hali AWF Warszawa odbyły się I Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2020. W stawce znaleźli się przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

Byłem @ 15:17, 04.01.2022r. IP: *.*.53.247

Wspaniała inicjatywa! Panie i panowie ze Starglass - ogromne dzięki za zorganizowanie tego biegu. Świetna atmosfera, przyjemna leśna trasa, okazja do rozmów z biegaczami, wymiany doświadczeń, poznania planów (niektóre budzą prawdziwy respekt!)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo