« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 września 2022 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy za nami (zdjęcia)

Początek nowego roku to nowe postanowienia i wyzwania do zrealizowania. Najważniejsze jednak to się ruszać i aktywnie spędzać czas w miłym towarzystwie. Ruch na świeżym powietrzu daje wiele pozytywnych korzyści. Bieganie, maszerowanie i spacerowanie po lesie odpręża, wzmacnia i oczyszcza organizm.


 

Super inicjatywą wykazał się Krzysztof Modzelewski z Starglass Team, która przyciągnęła wiele osób do lasu w Łęgu Starościńskim. IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy to kolejna odsłona aktywnej formy świętowania. Wiata przy leśniczówce wypełniła się pozytywna energią, którą każdy mógł wykorzystać na 5 km trasie w okolicznym lesie. 

Reklama

W nagrodę wszyscy otrzymali pamiątkowe, ekologiczne medale. Było ognisko, kiełbaska i lampka szampana. Dla wszystkich uczestników była to doskonała okazja, by poruszać się po kilku dniach świątecznego leniuchowania i spędzić czas na świeżym powietrzu.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy

Więcej zdjęć: IV Koleżeński Bieg Sylwestrowy

Odsłon: 7161
Komentarzy: 1
19:58, 02.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rusiłowicz i Mrozek z brązem

Rusiłowicz i Mrozek z brązem

W minioną sobotę w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce. W stawce pojawili się przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka. Nasi wywalczyli dwa brązowe medale.

Dąbrowski, Graczyk, Drężek i Kotomska najlepsi (zdjęcia, wideo)

Dąbrowski, Graczyk, Drężek i Kotomska najlepsi (zdjęcia, wideo)

Znamy wyniki dzisiejszego wydarzenia - XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego im. Stanisława Dzięgielewskiego oraz IV Kurpiowskiej Dziesiątki. Bieganie było naprawdę mocne i szybkie. 

Duży sukces Igora Łady! Wrócił z wicemistrzostwem

Duży sukces Igora Łady! Wrócił z wicemistrzostwem

17 września w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U-16 w lekkiej atletyce. W stawce pojawił się zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Spisał się świetnie.

Ekipa OKLA startowała w Radomiu. Łada tuż za podium

Ekipa OKLA startowała w Radomiu. Łada tuż za podium

Sześcioosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą start w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Radomiu. Najlepiej spisał się Igor Łada, który wywalczył czwarte miejsce. W najlepszej próbie uzyskała 34,75 m.

XXVI Półmaraton Kurpiowski/IV Kurpiowska Dycha. Kim był Stanisław Dzięgielewski?

XXVI Półmaraton Kurpiowski/IV Kurpiowska Dycha. Kim był Stanisław Dzięgielewski?

W niedzielę odbędzie się XXVI Półmaraton Kurpiowski / IV Kurpiowska Dycha. Półmaraton Kurpiowski nosi imię Stanisława Dzięgielewskiego i odbędzie się honorowym patronatem Łukasza Kulika - prezydent Ostrołęki. Ambasadorem tego wydarzenia jest 14-krotny medalista mistrzostw Polski oraz dwukrotny zwycięzca tej imprezy Przemysław Dąbrowski.

» Wasze komentarze

Byłem @ 15:17, 04.01.2022r. IP: *.*.53.247

Wspaniała inicjatywa! Panie i panowie ze Starglass - ogromne dzięki za zorganizowanie tego biegu. Świetna atmosfera, przyjemna leśna trasa, okazja do rozmów z biegaczami, wymiany doświadczeń, poznania planów (niektóre budzą prawdziwy respekt!)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo